Chrobry słabszy od Azotów Puławy

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-10-22 21:34 | Zmodyfikowano: 2022-10-22 21:50
Chrobry słabszy od Azotów Puławy - fot. chrobryhandball.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Chrobry dotrzymywał kroku gospodarzom przez kilka pierwszych minut. Bramki rzucili Otrezov, kolejną z karnego Zdobylak, później wróciły jednak demony z Opola. Chrobry grał bardzo nieskutecznie, obijając bramkarza gospodarzy. Bramkę Azotów odczarował Patrek i Chrobry od tego momentu grał już stabilnie, ale straty 2:8 z 11. minuty nie udało się do przerwy odrobić. Drugą połowę oba zespoły zagrały po równo – dokładnie był remis. Grający w osłabieniu głogowianie dotrzymywali kroku brązowym medalistom z poprzedniego sezonu, ale nie zdołali odrobić strat. Ostatecznie głogowianie przegrali 27:31.

Azoty Puławy - Chrobry Głogów 31:27 (17:13).

Najwięcej bramek: dla Azotów - Dawid Fedeńczak 5, Rafał Przybylski i Piotr Jarosiewicz po 4; dla Chrobrego - Paweł Paterek 6, Wojciech Dadej i Kacper Grabowski po 5.