Policjanci zatrzymali 4 osoby, które brały udział w brutalnym pobiciu

Radio Wrocław,mk | Utworzono: 2022-10-27 17:32
Policjanci zatrzymali 4 osoby, które brały udział w brutalnym pobiciu - fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

- Sprawę prowadzili funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek. Dokładna analiza, wiele wykonanych czynności, a przede wszystkim zebranie materiału dowodowego w tej sprawie, pozwoliło na zatrzymanie wszystkich podejrzanych, którzy decyzją sądu trafili do aresztu. Tragicznym skutkiem działania sprawców była śmierć jednego z pokrzywdzonych - informuje asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

W sprawie tej przedstawione zostały zarzuty dotyczące m.in. uszkodzenia ciała, którego następstwem była śmierć człowieka, a także naruszenie nietykalności oraz znieważenie z powodu różnić rasowych.

O całym zdarzeniu policja powiadomiona została przez przypadkowych świadków tej sytuacji. Mimo, że miejsce tego przestępstwa nie było objęte monitoringiem, to funkcjonariusze rozmawiając z osobami widzącymi sytuację, mogli uzyskać szczegóły dotyczące tego zajścia i rozpocząć natychmiast poszukiwania podejrzewanych o ten czyn.

Mężczyzna, który został poszkodowany przebywał w stanie ciężkim w szpitalu, co uniemożliwiało jego przesłuchanie, a także uzyskanie informacji o tym co się wydarzyło.

Mimo to, policjanci docierali do kolejnych świadków oraz osób mogących mieć istotne informacje w tej sprawie - informuje asp. Freus. 

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.