Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki

Radio Wrocław, AO | Utworzono: 2022-11-14 12:03
Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki  - fot: materiały prasowe
fot: materiały prasowe

16 znanych piosenek polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza. 50 osób na scenie – wrocławski chór Cantiamo Tutto, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora! Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki bilety na koncert już dostępne.

O koncercie Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki.

To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi emocjami. Ogrom energii generowany na scenie trafia prosto w serca widzów, poruszając najczulsze struny. "Zacznij od Bacha", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "Moja i Twoja Nadzieja", "Jaka róża taki cierń" to tylko niektóre tytuły piosenek, które zabrzmią podczas tej uczty muzycznej!

Cantiamo Tutto znaczy śpiewamy wszystko. Chór istnieje od 2016 roku. Wymarzony i stworzony przez Sebastiana Sikorę, który z wielką pasją i zaangażowaniem realizuje misję, by upowszechniać i ożywiać kulturę muzyczną. Tak zrodził się pomysł na zaaranżowanie na chór i orkiestrę polskich przebojów, klasyków gatunku. Powstał koncert, który energetyzuje, bawi, dostarcza rozrywki we wspaniałym wydaniu!

Dajcie się zabrać w podróż – sentymentalną, ale przede wszystkim emocjonalną. Wzruszającą. Pozwalającą na chwilę przenieść się w wielobarwny i piękny muzyczny świat!

Bilety:

https://sklep.ebilet.pl/315814923869356036

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.