Transformers - discovery planets

Radio Wrocław, AO | Utworzono: 2022-11-14 12:14
Transformers - discovery planets  - fot: materiały prasowe
fot: materiały prasowe

Przeżyj fantastyczne przygody z maluchami, weź udział w kosmicznym pokazie "Transformers - discovery planets". Ten niesamowity program edukacyjny w nowym formacie będzie interesujący dla dzieci w prawie każdym wieku, od 2 lat. Poznawczy dla uczniów, a także ekscytujący i żywy spektakl dla wszystkich dorosłych! Transformers - discovery planets bilety już w sprzedaży.

O spektaklu Transformers - discovery planets

Czekają na ciebie: 18 unikalnych postaci, ekscytująca interaktywna akcja, nasycona efektami oświetleniowymi i laserowymi, ogromnymi transformersami, postaciami ludzkiego wzrostu - mieszkańcami planet, z piękną grą aktorów!

W swojej niesamowitej podróży, z mnóstwem przygód, transformers nie mają pojęcia, że spotkają niezwykłą planetę zwaną ziemią.

Od pierwszych minut podróży po planetach Układu Słonecznego nikt z widzów nie będzie w stanie odwrócić wzroku i odetchnąć! Będąc na 8 planetach, dowiesz się, jak działa nasz wszechświat i wejdziesz do świata na granicy rzeczywistości i iluzji, gdzie wraz z bohaterami staniesz się uczestnikom przygód!

Czas trwania - 1 h. Dla dzieci do 5 lat wstęp jest bezpłatny (bez osobnego miejsca, na rękach rodziców)

Bilety:

https://sklep.ebilet.pl/32651097298436246

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.