Przy LG Energy Solution Wrocław powstało przedszkole publiczne. Trwa rekrutacja dzieci

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-11-22 09:00 | Zmodyfikowano: 2022-11-22 09:00
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


LG Energy Solution Wrocław jest największym prywatnym pracodawcą na Dolnym Śląsku. W parku technologicznym zajmującym powierzchnię ponad 100 hektarów, pracuje ok. 10 tys. osób z całego województwa. Firma odpowiada wszechstronnie na potrzeby zespołu, dbając o dobrostan pracowników – oprócz opieki medycznej zapewnionej m.in. przez przyzakładową placówkę medyczną Medicover, szkolenia, ubezpieczenia i świadczenia socjalne, są inicjowane projekty specjalne. Jedną z takich inicjatyw jest budowa przedszkola, do którego mogą uczęszczać zarówno dzieci pracowników LG Energy Solution Wrocław, jak i spółek siostrzanych oraz mieszkańców Wrocławia i okolic.


Wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych

Nazwa przedszkola – „Ul” – jest nieprzypadkowa. Tak jak pszczoły w ulu budują wyjątkową społeczność, której zasady opierają się na szacunku, pomocy, wzajemnej współpracy, trosce i potrzebie współdziałania, tak przedszkolna kadra razem z LG Energy Solution Wrocław pragnie współtowarzyszyć dzieciom w kształtowaniu postaw prospołecznych, budowaniu dobrych relacji miedzy rówieśnikami, nabywaniu prawidłowych nawyków oraz rozwijaniu pasji i talentów.


Wystartowały zapisy

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 roku – rekrutacja jest całoroczna, dlatego jeśli dziecko osiągnie ten wiek w trakcie roku szkolnego, rodzice mogą zarezerwować mu miejsce już teraz.


Więcej informacji o LG Energy Solution Wrocław: www.lgensol.pl

REKLAMA
Reklama