Jak wykorzystać krówki reklamowe w okresie świątecznym? Poznaj sprawdzone sposoby!

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-11-29 09:57 | Zmodyfikowano: 2022-11-29 09:57
Dodaj do Wykop.pl
Jak wykorzystać krówki reklamowe w okresie świątecznym? Poznaj sprawdzone sposoby! - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora

 

Krówka z nadrukiem – dlaczego jest popularna?

Personalizowane krówki często pojawiają się na imprezach ślubnych, zaręczynowych czy też na urodzinach, dlatego też nie można się dziwić, że także marki zaczęły sięgać po takie słodycze, by zastosować je do swoich celów reklamowych. Papierki tych cukierków stały się nośnikiem reklamowym, zaczęły pojawiać się na nich logotypy, hasła reklamowe, podziękowania. Jest to tani nośnik promocyjny, który jednocześnie niesie ze sobą chwilę słodkiego zapomnienia.

Krówki z nadrukiem wędrują do paczek świątecznych, które wraz z życzeniami przesyłane są do naszych partnerów biznesowych. Przeważnie są one częścią większych upominków. Ważny jest jednak nadruk, który pojawia się na papierkach takich świątecznych krówek. Najczęściej jest to logotyp, który występuje w towarzystwie elementów kojarzących się z okresem świątecznym. Mowa o bombkach, świeczkach, liściach jemioły. Wewnątrz papierka zamieszczane są przeważnie życzenia lub podziękowania za współpracę. Taki drobiazg może pozostać na długo w pamięci obdarowanej osoby. Nie ulega wątpliwości, że jeden z pomysłów na świąteczne słodycze, który sprawdzi się zawsze to krówki reklamowe w czekoladzie od cukrowki.pl!


Krówka z nadrukiem – jakie cukierki wybrać na święta Bożego Narodzenia?

Odpowiedni dobór ilości oraz rodzaju krówek będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że paczki przygotowane dla klientów staną się hitem wśród świątecznych upominków. Producent krówek reklamowych – cukrowki.pl – oferuje na swojej stronie szeroki wybór reklamowych słodyczy, dzięki czemu łatwiej znaleźć taki smak, który będzie najbardziej pasował do świątecznych klimatów. Wśród smaków idealnych do paczek na Święta znajdują się:

      • cukrówki piernikowe – idealne na Boże Narodzenie, pachnące jak domowe pierniczki,
      • cukrówki o smaku pomarańczy z czekoladą – połączenie dwóch nieodłącznych świątecznych smaków.

Wymienione smaki to oczywiście nie wszystkie dostępne w ofercie tego producenta opcje. Wśród innych polecanych do paczek warto zwrócić uwagę także na takie warianty jak: miodowo-malinowe, kakaowe, malinowe, mleczno‑waniliowe, adwokatowe czy też kawowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je ze sobą wymieszać. Dobrze jest kupić kilka rodzajów cukierków i stworzyć z nich niezapomniane, autorskie zestawy.


Kiedy zamawiać krówki na Święta?

To bardzo ważne, aby odpowiednio wcześnie zamówić świąteczne krówki reklamowe. Odkładanie tematu na ostatnią chwilę może bowiem skończyć się fatalnie, a mianowicie brakiem cukierków w paczkach dla naszych klientów. Przeważnie proces realizacji zamówienia krówek z logotypem trwa około siedmiu dni. Istnieje jeszcze opcja ekspresowa, oczywiście dodatkowo płatna. Ponieważ krówki wytwarzane są na zamówienie, możemy zamówić je nawet tydzień czy dwa wcześniej, mając gwarancję, że będą one nadal świeże i kruche. Wybierając cukrówkę, nie musimy obawiać się, że nasi klienci otrzymają cukierki niskiej jakości.

Jak widać, wykorzystanie krówek reklamowych w paczkach nie jest trudne, wymaga od nas jedynie zamówienia ich wcześniej i zaprojektowania idealnych papierków ze świątecznym motywem, które będą podziękowaniem dla naszych klientów.

Reklama