Szukasz zegarka? Rozważ model od Xiaomi

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-12-13 12:27 | Zmodyfikowano: 2022-12-13 12:28
Dodaj do Wykop.pl
Szukasz zegarka? Rozważ model od Xiaomi - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora

 

Klucz sekretu Xiaomi

Xiaomi słynie z wysokiej jakości produktów. Jeszcze niedawno, gdy ktoś usłyszał o chińskim sprzęcie, bezlitośnie komentował go jako sprzęt podejrzanie tani i słabej jakości. Stereotyp nie oddaje rzeczywistości, nie w przypadku elektroniki firmy Xiaomi, która udowadnia, że każdy z odrobiną funduszy na koncie może sobie pozwolić na wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Najpierw zaczęło się od smartfonów, a dziś firma oferuje nam tablety, telewizory, hulajnogi elektroniczne, zabawki antystresowe czy wreszcie smartwatche, czyli inteligentne zegarki. Zwróćmy uwagę na sam wygląd telefonów – design elektroniki sprawia wrażenie luksusowej i nowoczesnej. Wysoka jakość zdjęć wykonywanych przez aparaty, wydajne procesory, duża pamięć RAM przy atrakcyjnie niskiej cenie czyni je urządzeniami naprawdę wyjątkowymi na naszym rynku. Jak jest w przypadku smartwatchy?


Dlaczego warto zaopatrzyć się w smartwatch?

Smartwatch to funkcjonalny i łatwy w obsłudze zegarek elektroniczny umieszczany zazwyczaj na silikonowym pasku, mogący się pochwalić wieloma możliwościami i udogodnieniami. Smartwatche mieszczą w sobie mnóstwo ciekawych funkcji, od najprostszych, takich jak pokazywanie godziny, możliwość ustawienia alarmu czy sprawdzenia pulsu, po bardziej skomplikowane mechanizmy jak odtwarzanie muzyki, łączenie przez WiFi z dowolnym serwisem społecznościowym, GPS czy aparat. Inną zaletą smartwatchy jest lekkość oraz trwałość przed uszkodzeniami mechanicznymi. Smartwatche lubią szczególnie sportowcy, dlatego do innych przydatnych funkcji można zaliczyć wodoodporną obudowę oraz dotykowy wyświetlacz. Krótko mówiąc, inteligentny zegarek stanowi ciekawą alternatywę dla miłośników sportu (słuchanie ulubionej muzyki, bieżące sprawdzanie parametrów takich jak tętno czy przemierzony dystans, możliwość zaplanowania trasy).


Zegarek do Xiaomi

Jeśli smartwatche mają jakieś wady, na pewno jest to cena. Z pomocą przychodzi Xiaomi. Jak możemy się domyślać, zegarek Xiaomi nie tylko zapewnia maksymalny komfort noszenia, trwałość materiału czy funkcjonalność, ale też konkurencyjnie niskie koszta zakupu. Z zalet inteligentnych zegarków chińskiej firmy wymienić możemy przyjazny interfejs, którego obsługę pojmiemy w kilku kliknięciach, piękny design oraz dużą wytrzymałość baterii. Ta ostatnia zaleta jest o tyle istotna, że będąc w trasie, na pewno nie chcielibyśmy, aby nasz zegarek zawiódł nas na środku szlaku turystycznego. Smartwatche od Xiaomi nadają się przy sportach indywidualnych i drużynowych. Można mieć je na ręce, uprawiając sporty ekstremalne takie jak motolotniarstwo, nurkowanie czy wspinaczka.

Reklama