Karolina Kochaniak-Sala przedłużyła kontrakt z Zagłębiem Lubin

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2022-12-19 19:21
Karolina Kochaniak-Sala przedłużyła kontrakt z Zagłębiem Lubin - fot. zaglebie.lubin.pl
fot. zaglebie.lubin.pl

Do Lubina 27-letnia rozgrywająca przeszła do Zagłębia z MKS-u Lublin, z którym w skróconym sezonie 2019/2020 wywalczyła mistrzostwo Polski. Ale Karolina Kochaniak kojarzy się głównie ze Szczecinem i tamtejszą Pogonią. W szczecińskim klubie spędziła pięć lat, zdobywając w tym czasie srebrny i brązowy medal ekstraklasy. Pierwsze sportowe kroki nowa rozgrywająca Zagłębia stawiała w innym klubie ze Szczecina – Kusym. W ostatnim meczu przeciwko Piotrcovii Piotrków Trybunalski zanotowała swoją 500. bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

- Cieszę się, że zostaje w zespole. W Zagłębiu czuję się bardzo dobrze i uważam, że przez czas, który jestem w Lubinie rozwinęłam się i dojrzałam, jako zawodniczka. Liczę na kolejne sukcesy z drużyną. Ze swojej strony mogę obiecać, że tak jak było do tej pory, zawszę będę dawać z siebie sto procent na parkiecie – mówi rozgrywająca Zagłębia i reprezentacji Polski.

W obecnym sezonie rozgrywająca mistrzyń Polski ma na swoim koncie 46 bramek i plasuje się w ścisłej czołówce klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi Kobiet. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.