Wycena mieszkania - jakie aspekty są brane pod uwagę?

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-12-20 14:20 | Zmodyfikowano: 2022-12-20 14:25
Dodaj do Wykop.pl
Wycena mieszkania - jakie aspekty są brane pod uwagę? - Materiał Sponsora / www.freepik.com
Materiał Sponsora / www.freepik.com

 

Wiele osób decyduje się na sprzedaż mieszkania z różnych względów. Nasi klienci najczęściej po prostu chcą kupić inną nieruchomość lub po prostu wyprowadzają się do innego miasta. W takich przypadkach najczęściej proszą o pomoc naszych pracowników, gdyż pojawia się w ich głowie najważniejsza myśl „za ile sprzedać mieszkanie?”. Wtedy z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje usługę taką jak wycena nieruchomości. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich mieszkanie czy dom został wyceniony w sposób prawidłowy, zgodny z sytuacją na rynku nieruchomości oraz lokalizacją. W takim razie jeżeli nie jesteś osobą znającą się na tym temacie, to warto skorzystać z usług doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci ustalić korzystną cenę. Możesz skorzystać także z wyceny nieruchomości online, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas. Już dziś możesz skontaktować się z nami umawiając spotkanie przez infolinię lub wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Wycena mieszkania - jak przebiega cały proces?

Po umówieniu spotkania przez stronę internetową lub telefonicznie, nasz agent nieruchomości spotka się z Tobą w celu wyceny nieruchomości w danym miejscu. Zbierze on wszelkie niezbędne informacje takie jak powierzchnia mieszkania, ilość okien drzwi, lokalizacja, numer piętra, czy jest winda, rodzaj ogrzewania, ilość pomieszczeń itp. Kolejnym krokiem będzie zebranie szczegółowych wymiarów oraz określenie ogólnego stanu mieszkania. Następnie pośrednik zrobi zdjęcia nieruchomości tak aby przygotować dla Ciebie kompletną wycenę nieruchomości online. Nie musisz zatem się martwić jakimiś ukrytymi kosztami, gdyż każda kwota będzie dokładnie opisana i wytłumaczona, tak aby każdy zrozumiał. Wszystkie dokumenty zostaną przesłane na Twojego maila.

Pewnie zastanawiasz się co dalej zrobić po wycenie nieruchomości? Po pierwsze możesz na własną rękę sprzedać mieszkanie lub po drugie - możesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy kompleksową sprzedaż mieszkań, domów, działek, a także lokali użytkowych i innych nieruchomości. Z całą pewnością możesz zawierzyć nam swój majątek, gdyż nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, abyś mógł/mogła w miarę szybko cieszyć się z zarobionych pieniędzy. Po stworzeniu wyceny nieruchomości nasz agent wykona profesjonalne zdjęcia mieszkania oraz nagra filmik, który umożliwi zainteresowanym osobom oglądanie nieruchomości online. Zwiększa to szansę na więcej wyświetleń oferty i wpływa na szybkość sprzedaży, co jest bardzo korzystne dla obu stron. Zajmiemy się wszystkim co niezbędne! Będziemy w stanie nawet sami pokazywać mieszkanie osobom zainteresowanym kupnem. Wszystko po to, aby zadowolić naszych klientów. Po podpisaniu odpowiedniej umowy możemy nawet doprowadzić do bezpośredniej sprzedaży mieszkania, przekazując później pieniądze osobie sprzedającej. Jeżeli przed ofertą okaże się, że nieruchomość wymaga remontu lub drobnych poprawek, nasza firma zajmie się tym kompleksowo, bowiem nasze szeregi zasilają również architekci, firmy budowlane itp. Na takie usługi pozwala również całkowita wycena nieruchomości online, gdyż nie rozgraniczamy swoich klientów. Każdy jest dla nas ważny, nie zwracamy uwagi na to w jakiej formie skorzystał z naszych usług.


Nasza firma kieruje się kompleksowym podejściem do spraw nieruchomości.

Oznacza to, że każdy napotkany problem będzie przez nas rozwiązany, gdyż pracują u nas agenci nieruchomości, architekci, firmy budowlane, księgowi, rzeczoznawcy itp. Każdy problem związany z rynkiem nieruchomości będzie przez nas rozwiązany, tak aby klienci byli zadowoleni z naszych usług! Nie musisz się martwić, gdyż nawet sprawy urzędowe jesteśmy w stanie załatwić za pośrednictwem naszych pracowników. Już dziś skorzystaj z naszych usług, wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc na naszą infolinię. Umów się na spotkanie z agentem nieruchomości i skonsultuj z nim swoje problemy i potrzeby. Postaramy się pomóc. Nie czekaj, zrób to już dziś oraz zarób na swoim mieszkaniu, domu czy działce. Nie znajdziesz bardziej profesjonalnej i zaangażowanej firmy. Sprawdź opinie o firmach skupujących nieruchomości: https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-opinie/

Reklama