Wjeżdżając do Wrocławia od strony Swojczyc można stracić zderzak

Martyna Czerwińska, JD | Utworzono: 2022-12-30 06:42 | Zmodyfikowano: 2022-12-30 06:53
Wjeżdżając do Wrocławia od strony Swojczyc można stracić zderzak - fot. ilustracyjna RW
fot. ilustracyjna RW

Chodzi o fragment ulicy Mickiewicza, którym poprowadzono objazd związany z budową Mostów Chrobrego. Po ostatnich roztopach ulica zamieniła się w tor motocrossowy - jest pełna dziur i wyboi.

- Na polecenie prezydenta miała zostać natychmiast naprawiona, ale powierzchowna naprawa okazała się niewystarczająca - mówi Radiu Wrocław Pan Wojciech, który codziennie pokonuje tę trasę:

Wrocławskie Inwestycje, które nadzorują prace przy mostach, zapewniają, że wykonawca został zobligowany do poprawienia objazdu.

- Prace właśnie dobiegły końca, ale już od poniedziałku kierowcy nie będą musieli z niego korzystać - zapowiada Bartosz Nowak z Wrocławskich Inwestycji:

Kierowcy liczą, że otwarcie nowego, przebudowanego odcinka ul. Mickiewicza, chociaż częściowo, rozładuje korki, które od wielu tygodni paraliżują tę część miasta.

Reklama

Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Gosc2022-12-30 11:28:10 z adresu IP: (2a00:f41:7059:fe9a:cc14:x:x:x)
Przecież tak jest z każdej strony wjeżdżając od strony Wilkszyna można uszkodzić felgę, gdyż tam na miejskim odcinku specjalnym wyrwy łata się kiedy już ktoś wpadnie i uszkodzi koło, a po budowie przyłącza wody nawierzchnię odtwarza się ziemią.