Prezent przywołujący wspomnienia

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-01-19 09:54
Dodaj do Wykop.pl
Prezent przywołujący wspomnienia - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora

 

Fotokalendarze ścienne - pomysł na prezent

Kalendarz to gadżet przydatny w każdym domu. Niemal na równi z zegarem jest potrzebny do planowania swojego czasu zawodowego i tego wolnego od pracy. Choć kalendarz ścienny obecny w naszym domu nie zawsze jest estetyczne, często okraszony bywa losowymi zdjęciami zwierząt, pejzaży czy reprodukcjami malarskimi, to jego funkcjonalność jest bezsprzecznie podstawą doskonałego zarządzania czasem. A co gdyby tak... połączyć to, co pożyteczne z tym, co piękne i estetyczne? Na najbliższy czas wybierz fotokalendarz z własnymi zdjęciami. Dzięki takiej możliwości, będziesz mieć pewność, że na Twojej ścianie zawisną wyłącznie kadry przywołujące miłe chwile. Taki kalendarz to także świetny pomysł na prezent dla osoby Ci bliskiej. Wybierz 12 ulubionych zdjęć ze wspólnie spędzonych chwil: podczas wakacji, wycieczki, koncertów czy imprez rodzinnych. Skomponuj i ułóż własną historię, która będzie prowadzić obdarowanego przez okrągły rok. Martwi Cię, że musisz czekać do początku kolejnego roku, aby wręczyć kalendarz? Nic bardziej mylnego! Dzięki internetowym usługom  kreowania własnego kalendarza, możesz go dowolnie dopasować, nawet w ten sposób, że pierwszym miesiącem wcale nie będzie styczeń. Wspólne zdjęcia bądź własnoręcznie złapane w kadry pejzaże czy architektura z pewnością będą nie tylko ozdobą ścian, ale miłą pamiątką.


Inne gadżety z Twoimi zdjęciami

Fotoprezenty stają się coraz bardziej popularnym pomysłem na prezent. Spersonalizowany gadżet zawsze ma większą wartość niż przypadkowy przedmiot.

Personalizowane kubki możesz ozdobić z wielu różnych okazji. Dzień Babci, Dzień Dziadka, urodziny bliskiej osoby, znaczący jubileusz czy kolejny krok w rozwoju naukowym to jedynie kilka chwil, w których możesz podarować bliskim fotokubek. Wiadomym jest powszechnie, że znaczenie ma nie tylko to, co pijemy, ale z jakich naczyń. Zimowa herbatka czy poranna dawka kofeiny wypita z kubka o dużej wartości sentymentalnej od razu smakuje dwa razy bardziej!

Jeśli bliska Ci osoba jest fanem układania puzzli, a akurat poszukujesz pomysłu na prezent dla niej, stwórz spersonalizowany prezent: puzzle, których ułożenie stworzy Wasze wspólne zdjęcie bądź kadr ze wspólnie spędzonej chwili! Taki prezent będzie także dobrym wyborem dla wszystkich - małych i dużych dzieci, które uwielbiają manualne układanki i z pewnością olbrzymią radość sprawi im własna podobizna utrwalona na puzzlach.

Nie ma nic przyjemniejszego niż drzemka dodająca energii w ciągu trudnego dnia. Jeśli Twoi rodzice, rodzeństwo, babcia czy przyjaciel uwielbiają uciąć sobie drzemkę w chwili spadku energii, to miłym upominkiem dla takich osób będzie miła i mięciutka poduszka z nadrukowanym zdjęciem. Może to być zdjęcie pupila, zdjęcie ulubionego wakacyjnego miejsca czy kadr uwieczniający jakąś ważną chwilę spędzoną razem. Poduszka w kształcie serca będzie z pewnością oryginalnym prezentem dla drugiej połówki - czy to na walentynki, na urodziny czy rocznicę związku.

Jeśli poszukujesz oryginalnego pomysłu dla paczki znajomych bądź całej rodziny, pomyśl o personalizowanych koszulkach. Stwórz T-shirty, które będą coś wyrażać. dołącz ulubione zdjęcia bądź wspólne, grupowe zdjęcie waszej paczki znajomych - z pewnością taki prezent będzie niezwykle cieszył wszystkich, którym go podarujesz.

Reklama