Reklama citylight – co warto o niej wiedzieć?

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-01-25 08:00 | Zmodyfikowano: 2023-01-25 08:00
Dodaj do Wykop.pl
Reklama citylight – co warto o niej wiedzieć? - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Gdzie można umieścić city light?

Decydując się na citylighty, pamiętaj, że miejsc, w którym ulokujesz swoją reklamę jest wiele. Najczęściej wybierane są oczywiście przystanki komunikacji miejskiej: zarówno autobusowe, jak i te, przy których zatrzymują się tramwaje czy trolejbusy. Pamiętaj, że ten rodzaj reklamy najlepiej sprawdza się w miejscach, w których przewija się naprawdę dużo ludzi. Oznacza to, że można umieścić ja:

  • na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną;
  • w pasażach handlowych;
  • przy najbardziej ruchliwych ulicach w mieście.


Na ogół citylighty spotykane są w wielkich miastach. Każdy mieszkaniec Warszawy, Krakowa, Gdańska czy Wrocławia widział z pewnością nie jeden.Dlaczego citylight to dobry wybór?

Wielu początkujących przedsiębiorców obawia się citylightów w przekonaniu, że jest to reklama bardzo niepozorna. Tymczasem okazuje się, że naprawdę skutecznie przyciąga ona uwagę potencjalnych odbiorców. Kiedy czekamy na autobus lub spacerujemy po mieście, często rozglądamy się wokół. Nasz wzrok przyciągany jest przez różnego rodzaju elementy, do których niewątpliwie zalicza się citylighty. Co jednak istotne, taka reklama nie jest postrzegana przez odbiorców jako nachalna i narzucająca się. To właśnie dlatego działa ona tak dobrze.

Jeśli prowadzisz firmę, ale nie możesz sobie pozwolić na naprawdę kosztowną kampanię reklamową, citylight to naprawdę bardzo dobry wybór. Za stosunkowo niewielkie pieniądze stworzysz skuteczną kampanię reklamową, która przyniesie Ci oczekiwany efekt.

Citylighty to z założenia reklama zewnętrzna, którą można bez przeszkód umieszczać na przystankach autobusowych. To oznacza, że jest to nośnik wykonany tak, aby czynniki atmosferyczne – nawet te najbardziej niekorzystne – nie były dla niego zagrożeniem. Decydując się na city light, nie musisz więc martwić się tym, że Twój plakat reklamowy szybko straci dobry wygląd. Nawet intensywne słońce, deszcz, śnieg i mróz nie sprawią, że reklamę szybko trzeba będzie wymienić.


Czy citylighty mogą być podświetlone?

Jeśli rozważasz reklamę w formie citylight, pamiętaj, że jest to nośnik reklamy, który można podświetlić. Wiąże się to oczywiście z nieco wyższym kosztem, ale pamiętaj, że korzyści takiego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim podświetlenie sprawi, że reklama będzie widoczna nie tylko w dzień, ale również w nocy. Nawet silne zachmurzenie nie sprawi, że odbiorcy nie będą mogli odczytać tego, co znajduje się na plakacie.

 

Gdzie zamówić citylight?

Citylighty wykonuje obecnie wiele firm działających na rynku usług reklamowych. Niestety, nie wszystkie świadczą usługi na wystarczająco wysokim poziomie. Nie brakuje tych, w przypadku których jakość dostarczanych rozwiązań pozostawia wiele do życzenia. Dlatego jeśli chcesz zamówić citylight, pamiętaj, aby postawić na rzetelnego wykonawcę. Na uwagę zasługują bez wątpienia citylighty znajdzreklame. Wchodząc na stronę https://www.znajdzreklame.pl/citylighty, uzyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat oferowanych przez firmę rozwiązań.

Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Bez niej naprawdę trudno dzisiaj osiągnąć sukces. Wielość nośników treści reklamowych sprawia, że z łatwością można wybrać te wpisujące się w posiadane możliwości finansowe, jak i efekt, który chce się uzyskać. Citylighty to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

Reklama