Wypróbuj krem BB do wiosennego, lekkiego makijażu!

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-02-03 15:54 | Zmodyfikowano: 2023-02-03 15:55
Dodaj do Wykop.pl
Wypróbuj krem BB do wiosennego, lekkiego makijażu! - Materiał Sponsora / www.freepik.com
Materiał Sponsora / www.freepik.com


Czym jest krem BB?

Kremy BB to lżejsza i zdrowsza dla naszej skóry alternatywa dla ciężkich i zapychających pory podkładów. To niejako połączenie kremu nawilżającego z lekkim podkładem, a jego aplikacja również odbywa się jak w przypadku wszystkich kremów pielęgnacyjnych. Krem BB to świetna alternatywa, bo wygląda naturalnie, tworzy jedynie lekką warstwę na skórze, która wyrównuje jej koloryt i małe niedoskonałości. Można go stosować codziennie, jako baza pod lekki makijaż.


Jak dobrać idealny krem BB?

Wybór odpowiedniego podkładu albo kremu BB może wydawać się dość skomplikowany przy pierwszym podejściu. Również przy zmianie marki trzeba na to zwrócić uwagę, bo odcień odcieniowi nie równy. Gdy decydujemy się na zakup kremu BB w drogerii, sprawa jest nieco prostsza. Wystarczy nałożyć niewielką ilość z testera, rozsmarować na dłoni i porównać odcień z naszą twarzą. Kupując kremy BB online np. te dostępne na https://skin79-sklep.pl/category/kremy-bb, warto porównać pokazane na stronach sklepów próbniki i wybrać ten najbardziej zbliżony do koloru naszej skóry. W przypadku braku pewności, można poprosić również obsługę sklepu o pomoc.


Krem BB, a inne kosmetyki do makijażu

Jak już wspomnieliśmy krem BB to niejako lżejsza forma podkładu. Kryje równie dobrze i świetnie nadaje się szczególnie wiosną i latem. Stosowanie kremu BB nie wymaga żadnych modyfikacji w procesie aplikacji pozostałych kosmetyków, jak tusz, cienie, czy róż do policzków. Co ważne krem BB nie roluje się i nie ściera w ciągu dnia, więc makijaż jest dużo bardziej naturalny i zarazem trwalszy.


Jak pozbyć się kremu BB po całym dniu?

W przypadku kremu BB warto zastosować tradycyjny rytuał oczyszczania. Dużo prościej go zmyć niż podkład, więc do tego procesu z pewnością zużyjesz dużo mniej kosmetyków pielęgnacyjnych. Wypróbuj krem BB do wiosennej wersji swojego make upu i poczuj różnicę. Naturalna, oddychająca skóra bez podrażnień – to pewne!

Reklama