Nowy wygląd Wrocławskiej Pizzatopii - poznaj efekty remontu!

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-02-06 09:43 | Zmodyfikowano: 2023-02-06 09:49
Dodaj do Wykop.pl
Nowy wygląd Wrocławskiej Pizzatopii - poznaj efekty remontu! - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Wnętrze jest też wyposażone w duże fototapety, elementy w czerni i bieli i charakterystyczne neonowe elementy, które dodają nowoczesności. Wnętrze jest idealne na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Menu i jakość pizzy pozostały takie same jak przed remontem, a zespół jest nadal miły i uśmiechnięty. 

Pizzatopia to innowacyjny koncept gastronomiczny, w którym klienci samodzielnie komponują swoje własne pizze z nieograniczoną ilością składników za stałą cenę. Pizzatopia wypieka swoje pizze w mniej niż 3 minuty, a ich jakość jest wysoka, ponieważ nie używają półproduktów, a wszystkie sosy i składniki są świeże i naturalne.

Pizzatopia to nowoczesna pizzeria z Krakowa, która funkcjonuje już od ponad 2 lat we Wrocławiu. Właśnie w sobotę odbyło się huczne otwarcie nowej sali, która została gruntownie odmieniona. Wnętrze jest kolorowe, nowoczesne i przytulne, a dodatkowo powiększone.

W nowej przestrzeni można leżeć na leżakach, robić sobie zdjęcia na huśtawce i cieszyć się przytulnością skórzanych kanap i dużą ilością roślinności. Pizzatopia wciąż serwuje wysokiej jakości pizzę z nieograniczoną ilością składników w jednej cenie, a personel jest tak samo miły i uśmiechnięty, jak przed remontem.


Co wyróżnia Pizzatopia od innych pizzerii? 

Co wyróżnia pizzerię, to opcja samodzielnego skomponowania pizzy, wybierając ciasto, sosy, sery, proteiny, warzywa, a także wykończenie oliwami, świeżym szpinakiem lub rukolą. Pizza jest wypiekana w mniej niż 3 minuty, a wszystkie składniki są świeże i bez półproduktów.

Pizzatopia to wyjątkowe miejsce, które oferuje swoim klientom nie tylko doskonałe i różnorodne pizze, ale również wyjątkowe doświadczenie. Właściciele Pizzatopii kładą duży nacisk na jakość i świeżość składników, dzięki czemu każda pizza jest pyszna i pełna smaku. W menu znajdziemy szeroką gamę smaków, od klasycznych po bardziej egzotyczne.

W Pizzatopii klienci mogą również skorzystać z unikalnej opcji tworzenia własnej pizzy, dzięki czemu każdy może zamówić swoją ulubioną kombinację składników. Restauracja posiada również przestronny i komfortowy wystrój, co dodaje jeszcze więcej uroku do wyjątkowego doświadczenia z jedzeniem. Pizzatopia jest idealnym miejscem zarówno na romantyczną kolację, jak i na spotkanie ze znajomymi czy rodziną.

 

Reklama