Inteligentne opaski Xiaomi Mi Band

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-02-14 11:31
Dodaj do Wykop.pl
Inteligentne opaski Xiaomi Mi Band - Materiał Sponsora / pixabay.com
Materiał Sponsora / pixabay.com


Czasem potrzebujemy dodatkowej motywacji z zewnątrz, aby móc osiągnąć wytyczone cele. Opaski sportowe pełnią rolę trenera personalnego, gdyż dzięki ciągłemu monitorowaniu najistotniejszych parametrów, mobilizują do zwiększenia poziomu aktywności. Noszenie opasek fitness z pomiarem kroków podświadomie zachęca do wydłużenia treningu, przejścia dłuższej trasy lub przebiegnięcia większych dystansów. Modele opasek Mi Band to nie tylko monitorowanie stanu zdrowia, ale też wiele funkcji dodatkowych, które warto poznać.


Opaski inteligentne dla osób aktywnych

 Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem opaski smartband Xiaomi Mi Band, możesz bez problemu sparować ją ze swoim smartfonem, by otrzymywać informacje o nowych polubieniach i komentarzach na social mediach, wiadomościach tekstowych i połączeniach. Nie masz przy sobie telefonu a czeka Cię ważne spotkanie? Nic straconego! Inteligentna opaska przypomni Ci o ważnych wydarzeniach zapisanych w Twoim kalendarzu.

Xiaomi My Band stanowi najbardziej rozchwytywaną wersję nowoczesnego zegarka z niezwykle czytelnym, dotykowym wyświetlaczem monitorującym jakość snu i informującym o połączeniach przychodzących na smartfon. Miłośników nowoczesnych technologii z pewnością ucieszy fakt, że wytrzymała bateria smartbandu pozwala na korzystanie z niego nawet przez 3 tygodnie. Inteligentna opaska Mi Band gwarantuje największy wybór urządzeń w jednym akcesorium, umożliwiając odbieranie SMS-ów, poczty e-mail i połączeń telefonicznych.


Inteligentna opaska fitness - nowoczesna i funkcjonalna

Na topie są urządzenia lekkie, funkcjonalne, łączące możliwości kilku urządzeń i wręcz niezauważalne podczas codziennych jak i sportowych aktywności. Inteligentna opaska Xiaomi Mi Band liczy kroki, mierzy tętno i kontroluje intensywność ćwiczeń. Wszelkie parametry ukazujące się na dużym wyświetlaczu są prezentowane w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pełną kontrolę nad aktualnymi osiągnięciami. Dzięki wysokiej wodoodporności do 50 metrów, w opasce Mi Band możesz brać prysznic, pływać i zażywać kąpieli bez obaw o jej uszkodzenie.

Na polskim rynku oferta opasek sportowych jest niezwykle zróżnicowana. Poszczególne modele różnią między sobą nie tylko ceną ale też rodzajem wbudowanych funkcji dodatkowych. Ponadto opaski Xiaomi Mi Band, w przeciwieństwie do droższych odpowiedników, gwarantują długi czas działania baterii. Wystarczy tylko podłączyć opaskę do laptopa na godzinę, by zapewnić jej pełne naładowanie wystarczające na kilkanaście dni. Zastanawiasz się czy opaska fitness jest dla Ciebie? My jesteśmy przekonani, że jest wręcz idealna! Jeśli chcesz schudnąć, opaska Xiaomi Mi Band pomoże Ci w realizacji określonych celów zdrowotnych i sprawnościowych w zalecanych ramach czasowych. Tym samym zwiększy Twoją motywację, wpływając korzystnie na Twoją kondycję. 

Reklama