Trzeci raz Turowa z Zastalem

Michał Hamburger | Utworzono: 2011-03-06 02:17 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. ksturow.eu

Koszykarze ze Zgorzelca już dwukrotnie w tym sezonie udowodnili, ze lubią grać z Zastalem. W poprzedniej rundzie w Zielonej Górze wygrali 73:69, a w fazie grupowej Pucharu Polski rozgromili rywali aż 100:67. Teraz również wszyscy liczą na zwycięstwo podopiecznych Jacka Winnickiego.Posłuchaj:

Turów po ciężkim, ale co najważniejsze wygranym boju w Starogardzie Gdańskim, wciąż ma szanse na zajęcie nawet pierwszego miejsca po sezonie zasadniczym. Zwłaszcza, że najgroźniejszy rywal, czyli mistrz Polski Asseco Prokom Gdynia, dostał ostatnio zadyszki. Zgorzelczanie wręcz przeciwnie. Wydaje się, że zespół łapie drugi oddech.

Świetnie z Polpharmą zagrał Torey Thomas, który w końcu udowodnił, że może być oprócz reżysera, także pierwszą opcją w ataku zgorzelczan. Jego punkty w meczu z Zastalem będą potrzebne. Dobrze musi zagrać jednak cała drużyna. Zwłaszcza w walce o zbiórki, bo rywale mają w składzie Chrisa Burgessa. Uważać trzeba będzie również na jednego z czołowych strzelców ligi Waltera Hodge’a. Zresztą zielongorzanie na pewno nie odpuszczą, bo wciąż nie mogą być pewni gry w fazie play-off.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Mecz będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama