JESSE COOK: LIBRE TOUR 2023

#RADIO WROCŁAW | Utworzono: 2023-03-17 12:01 | Zmodyfikowano: 2023-03-17 12:01
JESSE COOK: LIBRE TOUR 2023 - fot: materiały prasowe
fot: materiały prasowe

14.05.2023 | 17:00 Narodowe Forum Muzyki, pl. Wolności 1, Wrocław

Złota płyta i dziesięć platynowych. Pięć koncertowych DVD i płyty z koncertów na żywo. Pięć wystąpień specjalnych dla stacji PBS. Jedna nagroda Juno. Dziewięć nominacji. Jedna nagroda Gemini. Trzykrotna nagroda Canadian Smooth Jazz. Tysiące koncertów w dziesiątkach państw. Miliony wyświetleń na Youtube. Niezliczone grono fanów na całym świecie. To krótkie, acz niepełne podsumowanie niemal 30-letniej kariery muzycznej Jesse Cooka.

Jesse Cook, mimo iż nie gra typowego flamenco, został uznany przez magazyn Acoustic Guitar drugim, po Paco de Lucii, najlepszym gitarzystą flamenco w 2009 r. W b.r. Dan Farrant na portalu Hello Music Theory usytuował Jesse’go w pierwszej 11-stce największych i najbardziej znanych gitarzystów flamenco świata, zaraz po Paco de Lucíi, Tomatito i Vicente Amigo. Muzyka Jesse Cooka to unikalna fuzja wielu gatunków, a sam artysta przyznaje, iż czerpie inspiracje z wielu źródeł, nie tylko z flamenco, ale i muzyki latynoamerykańskiej, hinduskiej czy arabskiej.

Występ Jesse Cooka to połączenie ogromnej energii i emocji z jego charyzmatyczną osobowością, poczuciem humoru, a także doskonałym warsztatem muzycznym.

Bilety w cenie 111/155/199 PLN dostępne:

- u organizatora: TUTAJ
- Ticketmaster.pl: TUTAJ
- Biletyna.pl: TUTAJ
- KupBilecik.pl: TUTAJ
- Narodowe Forum Muzyki: NMF
WIĘCEJ
JesseCookPL

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.