Zmiany w KPR-ze Kobierzyce

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2023-03-21 20:08
Zmiany w KPR-ze Kobierzyce - fot. kprkobierzyce.pl
fot. kprkobierzyce.pl

O zmianie barw klubowych Aleksandry Olek poinformował jej nowy klub, MKS Lublin. Obrotowa przeniesie się tam po zakończeniu trwającego sezonu. Będzie tam współpracować z trenerką Edytą Majdzińską i Aleksandrą Tomczyk, które również zamienią Kobierzyce na Lublin.

Z kolei na Dolnym Śląsku zostaje Zorica Despodovska. Rozgrywająca dołączyła do zespołu w sezonie 2019/2020. Wcześniej reprezentowała MKS Piotrcovię Piotrków Tryb. W minionej kampanii była najskuteczniejszą zawodniczką drużyny – w 28 ligowych spotkaniach zdobyła 125 bramek, co uplasowało ją na piątym miejscu w klasyfikacji strzelczyń. W trwającym sezonie ma na swoim koncie 62 trafienia (20 meczów).

- Cieszę się, że nadal będę częścią drużyny. Bardzo dobrze czuję się w zespole, to dla mnie ważne. Kobierzyce to tak naprawdę mój drugi dom i myślę, że zostanę tu na stałe – mówi Despodovska. 

Zorica w zeszłym roku uzyskała polskie obywatelstwo. Z KPR-em Gminy Kobierzyce związała się rocznym kontraktem, obowiązującym do końca sezonu 2023/2024.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.