Patrycja Kozioł pozostaje w KPR Gminy Kobierzyce

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2023-03-23 08:30
Patrycja Kozioł pozostaje w KPR Gminy Kobierzyce - fot. kprkobierzyce.pl
fot. kprkobierzyce.pl

Patrycja Kozioł jest kolejną zawodniczką, która zdecydowała się kontynuować karierę w KPR Gminy Kobierzyce. Skrzydłowa parafowała roczny kontrakt.

Patrycja jest wychowanką klubu z Kobierzyc. Wcześniej z sukcesami reprezentowała młodzieżowe zespoły KPR-u, a od sezonu 2018/2019 uzupełniała seniorską drużynę. Z powodzeniem od kilku lat reprezentuje kadrę Polski w kolejnych kategoriach wiekowych.

W minionym sezonie była ważną częścią drużyny, przyczyniając się do wywalczenia dla klubu trzeciego z rzędu medalu i historycznego Pucharu Polski. Zapisała na swoim koncie blisko pięćdziesiąt trafień.

W trwającym sezonie skrzydłowa wystąpiła w dziewiętnastu spotkaniach, zdobywając ponad czterdzieści bramek i jest jedną z wyróżniających się zawodniczek ze swojego rocznika.

Zdecydowałam się zostać w Kobierzycach, ponieważ z każdym kolejnym sezonem się rozwijam. Dostaję minuty na boisku, które owocują, co dodatkowo motywuje mnie do dalszej pracy. W tym sezonie czuję się bardzo dobrze i to przekłada się na spotkania – mówi Kozioł.

Jako zespół chcemy powtórzyć wynik z zeszłego sezonu i sięgnąć po Puchar Polski, ale także wywalczyć srebrny medal i podbudować się na następne sezony. Ja osobiście dążę do ciągłego rozwoju i jak najlepszych wyników – dodaje.

Skrzydłowa związała się z Klubem rocznym kontraktem, który obowiązywał będzie do końca sezonu 2023/2024.

Wcześniej umowę z klubem przedłużyły Beata Kowalczyk i Zorica Despodovska. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz trener Edyty Majdzińskiej, które odejdą do MKSu Lublin. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.