Świeradów-Zdrój jest miejscem, które na turystycznej mapie Polski staje się coraz bardziej rozpoznawalne.

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-05-10 13:16 | Zmodyfikowano: 2023-05-10 13:18
Dodaj do Wykop.pl
Świeradów-Zdrój jest miejscem, które na turystycznej mapie Polski staje się coraz bardziej rozpoznawalne. - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Hotel Buczyński****Medical&SPA to obiekt dla wszystkich tych, którzy swój wolny czas wolą spędzić aktywnie i na wysokich obrotach. Bliskość szlaków pieszych, rowerowych oraz mnóstwa atrakcji turystycznych sprzyja wędrówkom i spędzaniu urlopu na świeżym powietrzu. A wieczorem, po całodziennych aktywnościach, zapraszamy do strefy Wellness, z największym w mieście basenem hotelowym, strefą saun i zewnętrznym jacuzzi.

Zimą, z okien basenu, można podziwiać narciarskie zmagania swoich najbliższych, na sąsiednim wyciągu orczykowym.

Ponad 1000m2 strefy SPA i zabiegowej, zagwarantuje relaks na najwyższym poziomie: zabiegi ayurwedyjskie, autorskie terapie holistyczne oraz popularne nowinki świata kosmetologii: masaż KOBIDO oraz ZOGA Face, to tylko niektóre pozycje SPA MENU które powinny przyciągnąć uwagę tych, którzy pobyt w obiekcie ze SPA w nazwie traktują poważnie. Nieinwazyjne zabiegi, będące alternatywą dla medycyny estetycznej oraz ekskluzywne ceremonie na twarz i cało są tu dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie umówić się na odpowiadający Wam termin. Produkty światowych marek, używane do zabiegów gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług, a w połączeniu z umiejętnościami i sercem naszych terapeutów tworzą idealnie współgrającą ofertę relaksu, odnowy biologicznej, chwili zapomnienia… Jednym słowem tego, czego akurat najbardziej będzie Wam potrzeba do ukojenia potrzeb ciała oraz duszy. Wykwalifikowana kadra pracowników strefy SPA pomoże w dobraniu odpowiedniego zabiegu, który spełni wszystkie oczekiwania i zapewni jeszcze więcej pozytywnych i relaksacyjnych doznań, niż można by się spodziewać.

Baza zabiegowa MEDICAL, wyposażona została w najnowocześniejszy sprzęt medyczno-rehabilitacyjny. Miejsce to oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych kuracji, pomagających w schorzeniach zdrowotnych, bólach pourazowych oraz poprawiających ogólne samopoczucie. Oferta nieustannie ewoluuje dostosowując się do coraz to nowszych trendów rynkowych. Wraz z Nowym Rokiem strefa Medical została wzbogacona o nieinwazyjne, a zarazem jedne z najskuteczniejszych metod leczenia, takie jak tlenoterapia w komorze hiperbarycznej oraz kriokomora. Żaden ból czy uraz nam nie straszny i staramy się pomóc na każdą, nawet najmniejszą dolegliwość.

A na koniec zapraszamy do restauracji WITRAŻOWEJ – galerii smaków, zmysłów i mnóstwa barw utrwalonych zarówno na płótnie obrazów, zdobiących ściany jak i na talerzu. Autorskie dania z sezonowych produktów od lokalnych dostawców dopełnią wrażenia, że jest się w miejscu, w którym być należy. Szef Kuchni Wojciech – zwycięzca plebiscytu Kurzach Roku Powiatu Lubańskiego 2022, osobiście dba, by wszystko co wychodzi z jego kuchni było perfekcyjne i ponad przeciętnie pyszne. Sądząc po recenzjach i opiniach naszych gości, do których lektury serdecznie zachęcamy, restauracja Witrażowa wiedzie prym wśród lokalnej gastronomii.

Hotel Świeradów-Zdrój, te trzy słowa wystarczą, by oderwać się od codzienności i pozwolić innym zadbać o siebie. Cała kadra Hotelu Buczyński dokłada wszelkich starań, aby nasi goście czuli rodzinną atmosferę tu panującą. Nieustannie szkolimy się, podnosimy swoje kwalifikacje i bardzo uważnie wsłuchujemy się w sugestie i opinie naszych Gości, by sprostać wymaganiom, potrzebom i oczekiwaniom wszystkich, którzy przekroczą nasze progi.

Z całej tej historii można wyciągnąć tylko jeden wniosek: Hotele Buczyński – Twoje miejsce w Górach Izerskich. Zapraszamy!

Reklama