Piotr Rutkowski w zespole piłkarzy ręcznych Zagłębia

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2023-06-07 07:00
Piotr Rutkowski w zespole piłkarzy ręcznych Zagłębia - fot. zaglebie.lubin.pl
fot. zaglebie.lubin.pl

Piotr Rutkowski nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Rozgrywający podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

27-letni zawodnik ostatnie dwa lata spędził w Górniku Zabrze, dokąd trafił z Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Nowy gracz Miedziowych wcześniej występował także Stali Mielec oraz KSSPR Końskie.

Występujący na pozycji lewego rozegrania Piotr Rutkowski imponuje warunkami fizycznymi, mierząc blisko dwa metry wzrostu.

Jestem szczęśliwy, że mogłem dołączyć do drużyny z Lubina. Chciałbym pomóc zespołowi w walce o jak najlepszą lokatę w przyszłym sezonie. Wiem, że ten sezon w pełni nie oddał potencjału, jaki jest w tej drużynie. Nie mogę się już doczekać przyszłego sezonu. Mam też dużo do udowodnienia, gdyż ostanie lata w Górniku nie ułożyły się tak jakbym sobie tego życzył – mówi nowy rozgrywający klubu z Lubina.

Piotr Rutkowski jest trzecim nowym zawodnikiem, który dołącza do męskiej drużyny Zagłębia Lubin. Wcześniej klub zakontraktował dwóch graczy szczecińskiej Pogoni – Pawła Krupę i Dawida Krysiaka.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.