Zbliżają się targi tabelaofert.pl

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2010-05-11 13:21 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Jeśli szukasz mieszkania - ulica Wystawowa 1, to adres, pod którym w jednym miejscu i czasie obejrzysz ofertę wszystkich wrocławskich deweloperów. Oznacza to, że poszukujący nowego lokum nie muszą pukać do drzwi kolejnych biur sprzedaży, wertować ogłoszeń czy Internetu. Oszczędzając czas i pieniądze (wszak deweloperzy są przygotowani do negocjacji właśnie na targach) - znajdą wymarzone M.
Na odwiedzających tegoroczne targi czeka szereg atrakcji i udogodnień, m.in.:

• BEZPŁATNE WARSZTATY „JAK MĄDRZE KUPIĆ WŁASNE M?":
Na targach odbędzie się szereg wykładów wraz z warsztatami praktycznymi, które pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.
Warsztaty „4kąty, rozum piąty!" to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:
- jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
- jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
- jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny,
- jak odebrać mieszkanie od dewelopera.

• CENTRUM INFORMACJI TARGOWEJ
Odwiedzający, po wytypowaniu interesującej go konkretnej inwestycji pod względem lokalizacji czy wielkości mieszkania, otrzyma listę wystawców oferujących żądany lokal.
Na odwiedzających czekają także specjalne oferty przygotowane przez deweloperów, dlatego warto przyjść na targi i negocjować z wystawcami.

W obecnym sezonie wystawienniczym po raz pierwszy wprowadzono nowy segment w ofercie targowej - Targi Aranżacji Wnętrz. Jest to propozycja skierowana do osób zainteresowanych poradami oraz intrygującymi rozwiązaniami związanymi z optymalnym wykorzystaniem możliwości własnego „M".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama