Pracował ze Stephanem Antigą, teraz przejmuje Volley Wrocław

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2024-07-10 14:26
Pracował ze Stephanem Antigą, teraz przejmuje Volley Wrocław - fot. volleywroclaw.pl
fot. volleywroclaw.pl

Bartłomiej Dąbrowski zna Wrocław z sezonu 2017/2018, kiedy to – wraz z Wojciechem Kurczyńskim – pełnił funkcję asystenta trenera u boku Marka Solarewicza. W tamtym sezonie wrocławski zespół zajął 10. pozycję w rankingu TAURON Ligi po 28 rozegranych meczach i 2259 wygranych punktach.

Dąbrowski na swoim koncie ma wiele sukcesów odniesionych z zespołem Rysic – brązowy medal mistrzostw Polski, pięciokrotne wicemistrzostwo Polski oraz Puchar Polski 2022r.

„Na wstępie chciałbym bardzo podziękować zarządowi klubu na czele z panem prezesem Jackiem Grabowskim za szansę pracy w roli pierwszego trenera w taki historycznie ważnym dla polskiej żeńskiej siatkówki klubie, jakim niewątpliwie jest KGHM #VolleyWrocław. Jestem przekonany, że zespół oraz sztab, jaki zbudowaliśmy przyniesie wiele pozytywnych emocji, a wrocławscy kibice będą dumni z poziomu, który będziemy reprezentować. Liczę na to, że Hala Orbita będzie wypełniona do ostatniego miejsca i będzie ona pełna uśmiechniętych, rozemocjonowanych ludzi, którzy wspólnie z nami będą przeżywać sukcesy zespołu. Do zobaczenia wkrótce we Wrocławiu!” – mówi trener KGHM #VolleyWrocław Bartłomiej Dąbrowski.

„Bartek jest osobą znaną już we Wrocławiu – pracował z nami 7 lat temu, był tutaj w charakterze statystyka, a teraz wraca jako trener, który przez 6 ostatnich lat pełnił rolę asystenta Stephana Antigi. Myślę, że czas na to, by zaczął pracować na własny rachunek. Jest to niewątpliwie utalentowany trener, który zbierał pochlebne opinie przez te lata z różnych stron – pracował również z reprezentacjami i zawsze, wszędzie gdzie pracował, dał się poznać jako ambitny i zdolny trener. Czas na to, aby postawić na niego i aby spróbował jako trener pierwszy. Jestem przekonany, że będzie to ruch udany.” – dodaje Jacek Grabowski, prezes KGHM #VolleyWrocław.

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.