Niebawem poznamy nową Miss Polonia Wrocławia

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2010-05-11 10:25 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Rekreatywa

20 pięknych kandydatek do tytułu Miss Polonia Wrocławia (18-25 lat) oraz 15 (15-18lat) do tytułu Miss Polonia Nastolatek intensywnie przygotowuje się do niedzielnego finału.

Dziewczęta kilka razy w tygodniu ciężko trenują pod czujnym okiem choreografa Dariusza Raczyckiego we wrocławskim Fitness Academy.
Uczą się zarówno prawidłowej postawy, figur oraz kroków ale i przede wszystkim poczucia pewności siebie oraz sposobu na pokazanie swojej kobiecości.
Dbając o zdrowie i relaks dziewcząt organizatorzy zorganizowali dziewczętom warsztaty z jogi śmiechu.
Miss mają już za sobą dwie sesje zdjęciowe. zostały sfotografowane we wnętrzach DH Renoma współorganizatora tegorocznej edycji Miss Polonia Wrocławia .
Kandydatki do tytuły Miss Polonia Wrocławia uchwycił obiektyw Justyny Łucji Bień, która na stałe współpracuje z Rekreatywa Group - organizatorem wyborów.
Za wizaż przyszłych miss odpowiedzialna była Marta Ćwikła z salonu Beauty Angels.

Do Gali zostały jeszcze dwa tygodnie ale wszystkich sympatyków konkursu i piękna zapraszamy na stronę www.misswroclawia.pl  

Trwa również konkurs na Internetową Miss Polonia Wrocławia 2010. Na stronie konkursu można obejrzeć sylwetki wszystkich kandydatek oraz wybrać i zagłosować na swoją faworytkę.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama