Zwycięstwo na początek!

Robert Skrzyński | Utworzono: 2011-07-02 22:23 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W pierwszym meczu sparringowym rozegranym podczas zgrupowania w Chorwacji piłkarze Śląska Wrocław wygrali z mistrzem tego kraju Dinamem Zagrzeb 2:1.

Bramki dla Śląska zdobyli Sebastian Dudek w 25 i Dariusz Pietrasiak w 39 minucie. Gola dla Dinama strzelił Mateo Kovacić w 48 minucie.

W kolejnym meczu towarzyskim wrocławianie zmierzą się z Varteksem Varażdin.

Śląsk Wrocław: (I połowa) Marián Kelemen - Krzysztof Wołczek, Dariusz Pietrasiak, Marek Wasiluk, Przemysław Szuszkiewicz - Marek Gancarczyk, Mateusz Peroński (22 Antoni Łukasiewicz, 32 Mateusz Peroński), Sebastian Dudek, Łukasz Madej - Tomasz Szewczuk, Remigiusz Jezierski.

(II połowa) Marián Kelemen - Tadeusz Socha, Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Amir Spahić - Waldemar Sobota, Dariusz Sztylka (76 Mateusz Cetnarski), Rok Elsner, Sebastian Mila, Piotr Ćwielong - Cristián Díaz.

O oczekiwaniach związanych ze zgrupowaniem w Chorwacji mówią piłkarze Śląska Łukasz Madej i Piotr Ćwielong: