Specjalnie na mecz: Śląsk - Dundee

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-07-12 17:13 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Dwadzieścia cztery lata temu relacjonowaliśmy mecz Śląska Wrocław z Realem Sociedad San Sebastian. Bez przerwy jesteśmy z piłkarzami Śląska. Nawet wtedy, gdy rozgrywali mecze w trzeciej lidze. Teraz opisujemy wielkie święto wrocławskiej piłki.

Z okazji pierwszego, od niemal ćwierćwiecza, występu Śląska w europejskich pucharach Radio Wrocław przygotowało program specjalny dotyczący meczu Śląska Wrocław z Dundee United.

W czwartek rano, o niespodziankach przygotowanych dla groźnego rywala,  porozmawiamy z trenerem wrocławskich piłkarzy Orestem Lenczykiem. Zaraz później o szansach Śląska na zwycięstwo będą dyskutować wrocławscy dziennikarze sportowi - Artur Brzozowski z "Gazety Wyborczej", Michał Guz z "Przeglądu Sportowego" i Robert Skrzyński z Radia Wrocław. Na cały dzień oddajemy też antenę do dyspozycji kibiców Śląska oraz tych, którzy nie są przekonani do szczęśliwego finału.


Jeszcze przed meczem, na gorąco porozmawiamy z najlepszymi piłkarzami w historii Śląska, którzy pamiętają spotkania wrocławskiej drużyny z Dundee United sprzed trzydziestu jeden lat. Po dziesiątej gośćmi Radia Wrocław będą Tadeusz Pawłowski i Janusz Sybis. Będzie to także pora na kolejne dziennikarskie spekulacje i znów na rozmowę z trenerem Orestem Lenczykiem.

Od godziny piętnastej program Radia Wrocław nadajemy już ze stadionu przy ulicy Oporowskiej. Do specjalnie przygotowanego studia Radia Wrocław będą zaglądać ciekawi goście. Im bliżej meczu, tym emocje będą większe.

Wreszcie - od godziny 16.45 w Radiu Wrocław rozpocznie się transmisja spotkania. Mecz Śląska z Dundee United będą komentować Robert Skrzyński i piłkarz wrocławskiej drużyny Antoni Łukasiewicz.

Po spotkaniu przyjdzie czas na pierwsze, gorące podsumowania. O meczu Śląska z Dundee będziemy mówić w Radiu Wrocław do późnych godzin wieczornych.

Śląsk Wrocław - Dundee United
Piłkarskie święto w Radiu Wrocław
Czwartek (14 lipca 2011) od 7:30

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama