Polityczna Debata Radia Wrocław (Posłuchaj)

| Utworzono: 2010-03-01 10:37 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Czy ogranie nas "Kowalczykomania" po sukcesach olimpijskich polskiej biegaczki? - Trzeba zainwestować w system szkolenia polskiej młodzieży - uważa Ilona Antoniszyn.

Poczucie humoru nie opuszczało dziś ani Jacka Protasiewicza ani Pawła Hreniaka. Pierwszy mówił o zachowaniu parytetów w liczbie złotych medali olimpijskich jakie wywalczyli polscy sportowcy podczas zimowych igrzysk. Paweł Hreniak zachęcał natomiast działacza Polski XXI do zakupu telewizora. Bo jak widać warto było oglądać zmagania olimpijskie naszych sportowców.

Politykom towarzyszyły dziś również emocje i to nie tylko sportowe.

Czy prawybory prezydenckie w Platformie Obywatelskiej przysłużą się tej prtii? Kto będzie kandydatem ugrupowania na prezydenta Komorowski czy Sikorski? - Kogo to obchodzi, kto będzie kandydatem PO - pytała Ilona Antoniszyn z PSL. Jej zdaniem to tylko zabieg marketingowy. - Bo im więcej szumu w mediach wokół PO tym lepiej dla PO.

Polityczna Debata Radia Wrocław cz. I (Posłuchaj):

PO nie zdecydowała jeszcze ani, kto będzie kandydatem na prezydenta Polski, ani na prezydenta Wrocławia. Do końca marca wyjaśni się kto będzie kandydatem PO, albo kogo PO poprze w wyborach lokalnych. Czy będzie to Rafał Dutkiewicz, czy Jacek Protasiewicz, czy może zupełnie inny kandydat? - Dwa, trzy tygodnie i będzie wszystko jasne - mówił Protasiewicz.

Paweł Hreniak o decyzji PiS poinformuje w ciągu dwóch miesięcy. Wówczas będzie jasne, czy we Wrocławiu kandydatem będzie Dawid Jackiewicz czy Aleksandra Natalii-Śiwat?

Do końca marca poznamy kandydata SLD na prezydenta Wrocławia. Teraz jest pewne, że Tadeusz Krzakowski wystartuje w Legnicy, a Dariusz Lemba w Wałbrzychu.

Polityczna Debata Radia Wrocław cz. II (Posłuchaj):

Reklama
Dźwięki
Polityczna Debata Radia Wrocław cz. I
Polityczna Debata Radia Wrocław cz. II

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.