Wrocek - Reaktywacja

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2009-01-16 11:42 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Już od 23 stycznia na 3 dni do Wrocławia zawitają najlepsi polscy kabareciarze.
Neo-Nówka, Grzegorz Halama Oklasky, Kabaret Skeczów Męczących, Rafał Kmita i wielu wielu innych. Łącznie na Festiwalu pojawi się ponad 20 kabaretów, którym organizatorzy wyznaczyli tylko jedno zadanie: rozśmieszyć publiczność do łez.

W pierwszy dzień Wrocka (23 stycznia) Potyczki kabaretowe. Do walki na śmiech i życie stanie dziewięć uznanych grup, które na dobre zadomowiły się już w telewizyjnej ramówce. Swoimi skeczami bawić będą m.in. Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Noł Nejm, Kabaret Grabiego Marka, Kabaret To Za Duże Słowo. Walczącym sekundować będzie wielokrotny laureat Wrocka: Kabaret Skeczów Męczących.

Kolejny dzień Festiwalu to Przegląd Piosenki Debilnej (24 stycznia). Korzenie tej imprezy sięgają lat 80-tych. Wtedy to właśnie studenci Akademii Rolniczej - w ramach protestu przeciwko ówczesnej rzeczywistości - stworzyli przegląd, którego jedyną zasadą jest... kompletny brak zasad!
Tegoroczną „debilną" poprowadzi najbardziej szalony z szalonych, najsłynniejszy w Polsce hodowca kurczaków - Grzegorz Halama!

Finałowa Gala (25 stycznia) to miejsce dla gwiazd pierwszego formatu. Na wrockowej scenie wystąpią Kabaret Dno, Neo-Nówka oraz Grzegorz Halama Oklasky. W roli prowadzącego wystąpi Artur Andrus.

Więcej szczegółów na www.wrocek.art.pl

Kabaretowy Międzynarodowy Festiwal Wrocek 2009
23-25 stycznia 2009, Centrum Sztuki Impart ul. Mazowiecka 17

Bilety do nabycia w Empiku, Kasie 22 na Dworcu Głównym PKP oraz w punktach sprzedaży i sprzedaży internetowej eventim.pl

Bilety w cenie:

Potyczki Kabaretowe - 25 zł
Przegląd Piosenki Debilnej - 25 zł
Gala - 40 zł

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama