ŁKS - Śląsk, czyli mecz z podtekstami

Robert Skrzyński | Utworzono: 2011-12-11 09:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Po remisie Legii z Cracovią wiadomo już, że bez względu na wynik spotkania piłkarze Śląska pozostaną liderem ekstraklasy. Bez wątpienia Śląsk będzie walczył jednak o 3 punkty. W przypadku wygranej przewaga nad wiceliderem - Legią będzie wynosiła już 4 punkty.

W spotkaniu nie zabraknie smaczków i podtekstów. W drużynie Śląska są dwaj wychowankowie ŁKSu - Łukasz Madej i Przemysław Kaźmierczak a także Sebastian
Mila i Łukasz Gikiewicz, którzy w przeszłości także występowali w łódzkim klubie. Śląsk będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanych Amira Spahicia i Cristiana Omara Diaza a także pauzującego Roka Elsnera i przeziębionego Johana Voskampa. Jedynym napastnikiem w kadrze jest Łukasz Gikiewicz.

Zespół ŁKSu prowadzi doskonale znany we Wrocławiu duet Ryszard Tarasiewicz - Waldemar Tęsiorowski. Ten sam duet wprowadził Śląsk najpierw z 3 do 2 ligi a wreszcie do ekstraklasy. W kadrze ŁKSu jest wypożyczony ze Śląska Antoni Łukasiewicz. Ten zawodnik nie ma jednak w umowie klauzuli zabraniającej występu w tym meczu i będzie mógł zagrać.

Dla targanego ogromnymi problemami finansowymi ŁKSu jakakolwiek zdobycz punktowa w spotkaniu ze Śląskiem byłaby spełnieniem marzeń. Początek meczu ŁKS - Śląsk o 14.30. Spotkanie będziemy relacjonować w Radiu Wrocław a transmisja meczu w naszym specjalnym sportowym kanale internetowym na stronie www.prw.pl.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama