Przedświąteczne studio Radia Wroclaw w Magnolia Park

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-12-16 20:22 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Wikipedia

Każdy będzie mógł do nas przyjść i przysłuchać się wigilijnym opowieściom naszych Gości, a będą to:

Paweł Rańda i prezes Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, z którymi porozmawiamy o potrzebie bycia razem, o radości z pomagania innym, o tym jak ważne jest, aby być potrzebnym innym i o tym, żeby dawać z siebie innym jak najwięcej.

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska z Tercetu Egzotycznego - opowie o tym jak gwiazdy spędzają święta, o magii i energii, które czerpie ze świąt.
Wojtek Dąbrowski - aktor opowie o tym, co w świętach ważne i jak się nimi cieszyć.

Leszek Cichoński - opowie o świątecznym śpiewaniu i tym czy święta są dla niego inspirujące.

Zespół 13 w samo południe, finalista ubiegłorocznego plebiscytu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław zagra dla Państwa w świątecznym nastroju.

Magnolia Park, sobota 17.12.2011 godz. 12.00 - 17.00 do Studia Radia Wrocław zaprasza Marek Obszarny.

Przy studiu Radia Wrocław w Magnolia Park będzie można nagrać swoje świąteczne życzenia dla rodziny lub przyjaciół. Życzenia będą emitowane na antenie Radia Wrocław w okresie Bożego Narodzenia. Oprócz tego na małych i dużych czeka wiele niespodzianek.

W tym dniu w Magnolia Park odbywać się będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Zebrane środki będą przeznaczone na stworzenie przychodni dla nieuleczalnie i przewlekle chorych dzieci, która będzie jedyną placówką tego typu na Dolnym Śląsku.

Akcja zostanie zrealizowana przy współpracy z wolontariuszami oraz harcerzami, których będzie można rozpoznać po specjalnych identyfikatorach. Pieniądze będą zbierane do puszek, a w zamian za okazaną pomoc darczyńcy otrzymają balony, kartki świąteczne lub opłatki.

Kwestujących będzie można spotkać na terenie całego centrum handlowego, zwłaszcza w okolicach Domku Świętego Mikołaja oraz przy Lodowisku Wyobraźni, specjalnej strefie gier i zabaw dla dzieci z motywami zimowymi, która będzie czynna do 23 grudnia 2011 roku.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama