Kolorowe Samochody – Nie Tylko Dla Kobiet!

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-03-01 15:48 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Wydarzenie Kolorowe Samochody odbywać się będzie w dniach 2-11 marca w Centrum Handlowym Magnolia Park. Kierowane jest ono przede wszystkim do Płci Pięknej, co wcale nie oznacza że prezentowane auta nie zainteresują również męskiej części oglądających.

Tak jak zmienna jest kobieca natura, tak też bogata i różnorodna może być prezentowana oferta samochodów stworzonych z myślą o kobietach.

Towarzyszący startowi imprezy Dzień Kobiet to doskonała okazja żeby miłość do pięknych kobiet i samochodów sprowadzić do wspólnego mianownika, czyli miłości do pięknych kobiet w ich własnych, pięknych samochodach.

Nie małą rolę w „podniecaniu tej miłości” będą miały królujące w tym okresie wyprzedaże samochodów z rocznika 2011 oraz premiery 2012.

Wśród premier znajdą się Nowy Fiat Panda, Volkswagen UP. Ofertę uzupełniać będą najbardziej popularne i uznane nie tylko przez Panie modele: Lancia Y, Suzuki Grand Vitara oraz Citroen DS3.

W trakcie trwania imprezy wszyscy odwiedzający będą mogli wybrać wśród prezentowanych aut to, które ich zdaniem zasługuje na zaszczytne miano Najbardziej Kobiecego Auta 2012 roku, głosować można na stronie www.kolorowesamochody.pl.

Wśród głosujących, którzy wymyślą jednocześnie krótkie hasło reklamowe dla aut, na które oddali głos, wybrany zostanie zwycięzca. Nagrodą główną jest samochód z pełnym bakiem ufundowany przez wrocławskich dealerów.

Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 11 marca o godz. 17:00 na Food Court w C.H. Magnolia Park.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama