Wrocław: Jeszcze więcej galerii

| Utworzono: 2012-04-10 08:13 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

To zdaniem władz miasta miejsca, w których mogą powstać kolejne wrocławskie galerie handlowe. Okazuje się, że oprócz 10 handlowych gigantów, którzy już istnieją, na Dolnym Śląsku jest jeszcze miejsce dla 10 kolejnych.

A średnich marketów spożywczych może we Wrocławiu powstać jeszcze kilkadziesiąt. Więcej sklepów to dobra wiadomość dla klientów, ale niekoniecznie dla właścicieli małych sklepów.

Ci będą mieli spory problem.

- Wielu z nich już zastanawia się, czy nie zamknąć swoich sklepików - mówi Zbigniew Jurczyk, dyrektor wrocławskiej delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.



Tymczasem jeszcze w tym roku w Bielanach Wrocławskich, w Parku Handlowym, ma powstać kolejne galeria - Bielany Trade Center.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Phoenix
2012-04-18 22:17:46
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
to może tak ze 200 biedronek we wrocławiu. jak to określił ~magic zrównajmy ratusz z ziemią i dawaj no kolejną biedronę. co tam jeszcze o ostów tumski też można było przerobić na taką wypasioną biedronkę. hmmm o na wyspie też się znajdzie miejsce. Jeszcze mieszkania każdego urzędnika, który zezwala na kolejną biedronkę, wywłaszczyć i zrobić tam biedronki. przecie ich jest tak mało w naszym mieście.
~Słuchacz Wrokupiec.
2012-04-16 15:23:53
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
No a gdzie są nazwy tych wielkich sklepów ?? Czyżby panowie dziennikarze zapomnieli ich podać ?!
~Słuczacz Wrokupiec.
2012-04-16 15:21:26
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ladacznice to są w Dominikańskiej.W Carrefour nie wystawiają.
~no co wy
2012-04-11 15:38:07
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
ale ludzie wcale tam nie muszą kupować, tam się kręci pełno małolatów, którzy nie mają gdzie iść albo nie mają pomysłu na wolny czas i bujają się po sklepach i oglądają ciuchy, albo " galerianki" zarabiające na tego ciucha w sklepowej toalecie....
~normalna.
2012-04-10 17:51:44
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
bardzo miło, że mają w planach budowę nowych galerii. szkoda tylko, że pensje nie chcą jakoś wzrosnąć, żeby móc tam kupować...
~krzykacz
2012-04-10 17:35:37
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
no to Karkonoska będzie zatkana jeszcze częściej. gdzie ci ludzie mają głowy?
~magic
2012-04-10 16:06:20
z adresu IP: (178.180.xxx.xxx)
Ocena: -1
dla mnie,jako drobnego sklepikarza z centrum,powinno powstać jeszcze ze 100 galerii ,wtedy wszystkie sklepy wynajmujące tam powierzchnie padną ze względu na czynsze i będzie spokój.propozycja dla JM Pana burmistrza.można zburzyć ratusz i zbudować tam tesco albo wielką biedronę.na pewno będzie z tego kaska.
~kosel
2012-04-10 14:49:53
z adresu IP: (82.210.xxx.xxx)
Ocena: 0
a w centrum pijalnia piwa w Rynku i parkingi, wielka wieś w stylu LA.
~miki
2012-04-10 14:04:17
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: 0
może zaczną za darmo rozdawać. Ale z drugiej strony jest kryzys a w weekend parkingi pełne , może następni inwestorzy też na to liczą
~rataj
2012-04-10 12:04:10
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak szybko powstaną tak i szybko padną heh ciekawe za co ludzie mają tam kupować ???