Emocjonujący weekend na Bielanach

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-06-12 11:54 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Euro 2012 na dobre zagościło we Wrocławiu, a kibiców można było spotkać nie tylko w Rynku, ale również w licznych strefach kibica w całym mieście – także w specjalnym namiocie przy PH Bielany.

Mecz otwarcia Polska–Grecja oglądali kibice w barwach narodowych, z szalikami oraz flagami dopingując biało-czerwonych. Można było spotkać całe rodziny spędzające piątkowe popołudnie na zakupach, a następnie na wspólnym obserwowaniu spotkania. Mimo kapryśnej pogody chętnych nie brakuje - każdy dotychczasowy mecz transmitowany na czterech dużych telewizorach oglądało w namiocie przy PH Bielany kilkudziesięciu fanów piłki nożnej, zarówno Polaków, jak i gości z zagranicy.

Sporą popularnością cieszyła się także weekendowa strefa małego kibica. W sobotę i niedzielę młodzi piłkarze i piłkarki trenowali przy namiocie strzelanie rzutów karnych trenerom FC Wrocław, uczyli się trików oraz odpowiadali na pytania dotyczące futbolu i polskiej reprezentacji. Na wszystkich czekały upominki i nagrody.

Strefa Kibica PH Bielany w tym tygodniu zaprasza na darmowe, publiczne transmisje meczów Euro 2012 (od godz. 16.00 do 23.00), a w weekend na kolejne gry i zabawy dla najmłodszych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama