Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Bartosz Wiśniewski | Utworzono: 2010-08-07 09:25 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

Nie będzie o nie łatwo bo rywalem "miedziowych" będzie wzmocniony między innymi Andrzejem Niedzielanem zespół Korony Kielce.

To właśnie przejście byłego zawodnika między innymi Nec Nijmegen i Ruchu Chorzów było największym wzmocnieniem zespołu trenera Marcina Sasala. Wspomagany przez świeżo pozyskanego Macieja Korzyma były reprezentant Polski może być dla Lubinian dużym kłopotem.

Jednak podopieczni trenera Marka Bajora również przystępują do sezonu wzmocnieni  kilkoma ciekawymi transferami. Do zespołu z Lubina dołączyli pomocnicy Kamil Wilczek i Amer Osmanagić oraz obrońca Csaba Horvath. Zwłaszcza na pierwszego i ostatniego liczą kibice z Dialog Areny.

Dużym osłabieniem dla Zagłębia będzie brak czołowego strzelca zeszłego sezonu Iliana Micanskiego, który przeniósł się do niemieckiego 1 FC Kaiserslautern. Jednak sztab szkoleniowy lubinian zapewnia że jego miejsce z powodzeniem zajmie Senegalczyk Mouhamadou Traore.

Jak będzie zobaczymy, zespół Zagłębia Lubina na pewno nie przystępuje do sobotniego meczu w roli faworyta. Jednak ekipa prowadzona przez Marka Bajora niejednokrotnie już pokazywała że w takich meczach potrafi sięgnąć po zwycięstwo. Początek spotkania o godzinie 19:15 na stadionie Arena Kielce. Zapraszamy na relację na antenę Radia Wrocław.

Radio Wrocław Sport (format MP3)

Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie. Kliknij, aby słuchać w tym formacie.W razie problemów prosimy o kontakt: online@prw.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama