IMANY we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-10-06 12:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

To wszystko sprawiło, że stała się objawieniem scen muzycznych nad Sekwaną. Teraz podbija serca tysięcy fanów na całym świecie. Już wkrótce pojawi się w Polsce na koncercie we Wrocławiu. Obok niej wysublimowana muzycznie i w stylu vintage Alicja Janosz. Rezerwujcie swój czas na spotkanie z nimi2 grudnia o godzinie 19.00 w Klubie Eter.

Imany obdarzona jest zjawiskowym głosem, który ma w sobie melancholię Tracy Chapman i klasę Billie Holiday. Jej historia jest tak nieprzeciętna jak jej głos i muzyka, którą tworzy. Wszystko zaczęło się 3 lata temu, kiedy nieznana nikomu, wyjątkowej urody dziewczyna przybyła do Paryża z zamiarem zrealizowania swojego największego marzenia, jakim było nagranie debiutanckiego albumu. Do stolicy Francji przyjechała z Nowego Jorku gdzie przez siedem lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki. Jednak jej prawdziwym powołaniem okazała się muzyka, a modelling jedynie przystankiem, epizodem, dzięki któremu mogła pozwolić sobie na realizację marzeń.

W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę "Shape of a Broken Heart". W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy.

Alicja Janosz jest wokalistką i autorką piosenek. Śpiewa od 8 roku życia. Rozpoznawalność przyniosło jej zwycięstwo w programie Idol. Od 5 lat jest związana z wrocławską sceną muzyczną. Na co dzień poza projektem sygnowanym jej imieniem i nazwiskiem, śpiewa w zespole HooDoo Band, odnoszącym sukcesy na scenie około bluesowej. Pod koniec ubiegłego roku, po długiej przerwie w karierze solowej, ukazała się płyta "Vintage", która zebrała znakomite recenzje. Obecnie Alicja rozpoczyna prace nad kolejnym solowym albumem.

"The Shape Of a Broken Heart" IMANY to płyta wypełniona spokojnymi, refleksyjnymi, subtelnymi i zmysłowymi kompozycjami . „Vintage” Alicji Janosz to płyta pełna pięknych i magicznych dźwięków soulu. Zapraszamy na koncert.

2 grudnia (niedziela), godz. 19.00
Eter Club, ul. Kazimierza Wielkiego 19

Bilety w sprzedaży internetowej: eBilet.pl, eventim.pl, Biletin.pl oraz w stałych punktach sprzedaży: Salonach EMPIK, Media Markt, Saturn

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama