Filharmonia Dowcipu

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-10-22 14:30 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

10.11.2012, Hala Stulecia godzina 19.00

Live in… to ponad dwugodzinne widowisko muzyczne pełne porywającej muzyki, doskonałego humoru, zaskakujących zwrotów akcji, perfekcyjnej gry świateł i znakomitego dźwięku. Spektakl uważany przez widzów i krytyków za prawdopodobnie najlepsze widowisko muzyczne w Polsce.

To będzie pierwszy koncert Filharmonii Dowcipu we Wrocławiu. Stuprocentowa Premiera. Nigdy jeszcze Zespół nie grał samodzielnie dla Wrocławian w Hali Stulecia. Supernowoczesne światła i super nowocześni ludzie je obsługujący wyciągną każdy detal z szaleństw scenicznych niezwykłych muzyków, tak żeby kontakt Widzów z widowiskiem był jak najpełniejszy. Scena nie będzie tylko jedynym miejscem akcji. Chcemy znaleźć się pośród Państwa.  Wierzymy, że ogrom pracy artystycznej i technologicznej jaki Zespół włożył w to widowisko przyniesie Państwu prawdziwą satysfakcję. Filharmonia Dowcipu wyznaje zasadę, że w wielkich salach nowoczesna technologia jest niezbędna, ale powinna pełnić funkcję usługową wobec treści widowiska. Nie zobaczą więc Państwo festiwalowo-plastikowo migających bez ładu i składu świateł i ekranów wypełnionych chaotycznymi obrazkami. Nowością będzie także niesamowity pokaz laserowy wkomponowany w muzykę symfoniczną i nie tylko. Po koncercie z każdym chętnym widzem spotkamy  się, porozmawiamy o wrażeniach i wysłuchamy nawet najbardziej krytycznych uwag.

Na temat naszych wpadek oczywiście, chociaż cykl przygotowań do Live In… Wrocław ich prawdopodobieństwo wyklucza do minimum.

Bilety w cenie 140, 120 i 100zł

Bilety do nabycia: www.KupBiletOnLine.pl, www.eBilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletynakabarety.pl, Centrum Poznawcze we Wrocławiu oraz Bileterie Empik, Media Markt i Saturn

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama