Zygmunt Solorz "dziękuje" Śląskowi?

Robert Skrzyński | Utworzono: 2012-12-21 17:03 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Biznesmen zapowiedział, że pora na rozstanie z miastem jeśli chodzi o finansowanie drużyny. Strony od roku nie potrafią się porozumieć co do warunków współpracy.

O zaistniałej sytuacji z "prawą ręką" Zygmunta Solorza, przewodniczącym Rady Nadzorczej Śląska, mecenasem Józefem Birką w rozmowie Radia Wrocław.

Posłuchaj:

Próbowaliśmy dziś także zapytać o zdanie w sprawie prezydenta Rafała Dutkiewicza - odparł krótko: "bez komentarza".

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Pulkownik Kroka
2014-05-22 20:14:36
z adresu IP: (151.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
bojkot polsratu, plusa i innych gow..ien tego Zebola, co tylko liczy na swoje profity od kradziezy (to nie dochody, a profity od okradania narodu)
~kibic
2013-01-03 08:49:21
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 1
od początku nie wierzyłem, że ten kombinator, ciułacz i dusigrosz cokolwiek zasponsoruje. jego ideałem jest pomnażanie majątku za wszelką cenę. ale zapomniał,że w trumnie nie ma kieszeni żeby ten majątek zabrać. najlepszym na niego sposobem jest bojkotowanie jego firm (nie kupować usług i towarów). zobaczymy wtedy jak długo pociągnie bez naszych pieniędzy.
~zbig
2012-12-29 09:03:49
z adresu IP: (89.228.xxx.xxx)
Ocena: -1
O ile mi wiadomo to Solorz na samym początku powiedział, że nie interesuje go sponsorowanie Śląska. Śląsk miał być finansowany z dochodów Galerii Handlowej, która miała powstać przy stadionie. Zaczął nawet wyprzedzająco wykonywanie prac ziemnych tak, żeby ta galeria powstała przed EURO 2012!! Niestety, z nieokreślonych bliżej przyczyn ( można się, jak w przypadku wielu innych działań Wrocławia tylko ich domyślać)nie uzyskano kredytu na budowę Galerii,tego jedynego źródła finansowania działalności Śląska!! I to było powodem wycofania się Solorza ze "Śląska" i Wrocławia. A kto go potępia i obraża, może wyłoży z własnego konta te kilkadziesiąt milionów PLN i wesprze klub. Szczęśliwego Nowego Roku życzę
~realista
2012-12-25 13:56:26
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy Solorz przyszedł do Śląska sponsorować piłkarzy, czy robić interesy? Przez takich "sponsorów"doprowadzimy polski sport do upadku. Należy tylko "gratulować" działaczom za znalezienie takich dobrodziejów sportu.
~www
2012-12-22 19:48:48
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Solorz jak Solorz- on to od razu miał w dupie - ale Birka to dopiero sie zbłaźnił - wzmocnienia,finansowania - ile tych bajek z jego ust słyszelismy???
~Kibic
2012-12-22 19:44:47
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 0
Solorz sie tylko we Wrocławiu skompromitował - mam nadzieję,że miasto na koniec współpracy wystawi mu za to dobry rachunek.
~Robi
2012-12-22 19:08:27
z adresu IP: (83.6.xxx.xxx)
Ocena: 0
To się Solorz nasponsorował Śląska. Wszyscy pamiętamy, obietnice budowy galerii obok stadionu, obietnice sponsorowania śląska... Żadnej z obietnic nie dotrzymał... Tylko niesmak po sobie Solorz pozostawił...
~WKS
2012-12-22 15:16:31
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wrocław jest piękny i ładny i bardzo dobry birka zapamiętaj to sobie
~janek
2012-12-21 22:44:34
z adresu IP: (31.175.xxx.xxx)
Ocena: 0
a propos kiedy będzie koniec świata, właśnie się obudziłem....
~Wroc
2012-12-21 19:18:28
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: 0
No cóż jak zwykle "GW" (Brzozowski, Karbowiak i Łuciów) oraz "Fakt" (reszta bandy debili) robią jazdę temu miastu.
~anty
2012-12-21 18:36:44
z adresu IP: (193.59.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znowu wyszło prymitywne cwaniactwo UM.