Miedź odpadła z Pucharu Polski

| Utworzono: 2010-08-25 00:17 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia w starciu z pierwszoligowcem. Miedź już do przerwy przegrywała 0:1, a po godzinie gry zespół z Gorzowa Wielkopolskiego prowadził 2:0. Oba gole zdobył debiutujący w składzie GKP Maciej Górski.

Miedź odpowiedziała w 83. minucie trafieniem Łukasza Pazurkiewicza, ale to wszystko na co było stać legniczan, którzy pożegnali się z Pucharem Polski.

Od drugiej rundy do rywalizacji przystąpią Śląsk Wrocław i KGHM Zagłębie Lubin.

Miedź Legnica - GKP Gorzów Wielkopolski 1:2 (0:1)
Pazurkiewicz 83' - Górski 25', 61'

Miedź: Władysław Siamin - Kamil Pilarski, Piotr Kucharzak, Damian Paszliński (78, Michał Żółtowski), Patryk Spaczyński - Ernest Balicki (46, Paweł Kowal), Mady Noah Cissé, Marcin Garuch, Wojciech Bzdęga - Patryk Musiałowski (58, Łukasz Pazurkiewicz), Marcin Orłowski.

GKP: Jacek Skrzyński - Krzysztof Ziemniak, Daniel Ciach, Paweł Grocholski (44, Paweł Wojciechowski), Radosław Jasiński - Radosław Mikołajczak (90, Michał Ilków-Gołąb), Krystian Feciuch, Adam Banasiak (83, Krzysztof Kaczmarczyk), Josef Petřík - Emil Drozdowicz, Maciej Górski.