Godziny dla Rodziny 2013

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-01-15 17:05 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Jest to całoroczny program, w ramach którego odbędzie się osiem weekendowych eventów skierowanych do najmłodszych i ich rodziców. Organizatorzy GdR 2013 przygotowali wraz ze stałymi partnerami cyklu szereg atrakcyjnych tematów i wydarzeń. Odbędą się m.in. święto pizzy i pełne sportowych emocji spotkanie z zawodnikami Wrocławskiego Klubu Motokrosowego. Pełny harmonogram eventów można zobaczyć na stronie www.centrum-korona.pl .

- Cykl Godziny dla Rodziny to pierwsza taka inicjatywa w mieście, stworzona z myślą o weekendowych wizytach w galeriach handlowych. W związku z tym, że weekend to jedyny czas w tygodniu, który możemy poświęcić w większym wymiarze rodzinie, a jednocześnie często także tylko wtedy mamy chwilę, by wybrać się na niezbędne tygodniowe zakupy postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców Wrocławia i okolic i zaproponować swoim klientom tzw. wartość dodaną do wizyt w centrum handlowym – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona we Wrocławiu.

Pierwsza edycja cyklu Godziny dla Rodziny skupiała się wokół darmowych warsztatów dla dzieci i rodziców, począwszy od zajęć wiązania chusty do noszenia maluchów, porad logopedycznych, wskazówek odnośnie podróżowania z dzieckiem, przez dziecięce sesje zdjęciowe i weekendy tematyczne jak weekend z serem, aż po współpracę z ZOO.

Kolejny rok przyniósł cykl eventów zorganizowanych w partnerstwie z Wrocławskim Parkiem Wodnym, biurem Wrocławskich Promocji Dobrych Książek i Teatrem Lalek, a także księgarnią Pociąg do bajeczki, ABC FIT, czy portalem CzasDzieci.pl. Dzieciaki miały okazję, aby nauczyć się m.in. street artu, wziąć udział w miniolimpiadzie, pobawić się w Indian, czy świętować Halloween.

- Godziny dla Rodziny uprzyjemniają czas całym rodzinom, rodzicom ułatwiają robienie zakupów i stają się podpowiedzią, w co się bawić z dzieckiem, zaś najmłodszym gwarantują wspaniałą rozrywkę i ciekawie spędzony czas. Pozwalają się też sporo nauczyć – większość ma charakter rozrywkowo-edukacyjny – dodaje dyr. Izabela Turkiewicz.

Stałymi partnerami całego cyklu są Pociąg do bajeczki – księgarnia dziecięca oraz klub ABC Fit. Ponadto do współpracy przy poszczególnych eventach zapraszani są profesjonalni aktorzy, animatorzy oraz specjaliści z różnych dziedzin.

Godziny dla Rodziny odbywają się regularnie, raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od godz. 12:00 do 15:00. Każdej imprezie towarzyszy prowadzący, a także fotograf archiwizujący wydarzenia. Scena ustawiona jest w centralnym punkcie Centrum  Korona, przy głównym Wejściu Piastowskim.

Więcej informacji na stronie: www.centrum-korona.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama