Wrocław zagra w golfa

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-05-20 12:18 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Tego dnia wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w pikniku golfowym i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej skorzystać z bezpłatnych lekcji gry.

Otwarte Dni Golfa to akcja promocyjna organizowana przez Polski Związek Golfa, będąca kontynuacją zeszłorocznego Ogólnopolskiego Dnia Golfa. Szacuje się, że w zeszłym sezonie dzięki akcji przeszło 3,5 tys. osób po raz pierwszy miało okazję spróbować swoich sił w tym sporcie. W tym roku w akcji udział weźmie kilkadziesiąt obiektów golfowych z całej Polski. W golfa zagra również Wrocław.

Położone tuż obok stolicy Dolnego Śląska pole golfowe Toya G&CC na 26 maja przygotowało szereg atrakcji kierowanych do całych rodzin. W programie pikniku znajdą się lekcje gry w golfa prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów David Leadbetter Golf Academy, zabawy dla dzieci, grill, ekspozycja samochodów rajdowych i driftingowych oraz pokazy maszyn do pielęgnacji pola golfowego. Piknik rozpocznie się o godzinie 10.00.

Wstęp jest bezpłatny

Do udziału w pikniku zapraszamy wszystkich chętnych, którzy szukają dobrego pomysłu na spędzenie niedzieli. Tego dnia chcemy pokazać, że golf to znakomita rozrywka i forma spędzania czasu w gronie znajomych i rodziny. Zależy nam również, by przy okazji pokazać wrocławianom, jakiej doskonałej klasy obiekt golfowy mamy w naszym mieście – mówi Krzysztof Skiba z Toya Golf.

Mistrzowskiej klasy pole Toya G&CC położone jest w Krzyżanowicach, zaledwie 10 minut od ścisłego centrum Wrocławia. Pole jest najlepszym ośrodkiem juniorskim w Polsce, wielokrotnym Klubowym Mistrzem Polskim a klubowicze Toyi odnoszą sukcesy nie tylko na szczeblu krajowym, ale również za granicą.

Szczegóły na www.toyagolf.pl


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama