Super zabawa z super bohaterami!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-08-09 15:39 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W tym dniu spotkamy tu m.in. Supermana, Kobietę Kota i Spidermana. Podczas wielu wesołych zabaw i konkursów przekonamy się także, że każdy może zostać super bohaterem, a Koronę opuścimy z wyjątkową pamiątką – wesołym rodzinnym zdjęciem wykonanym w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Sobotnie popołudnie to wyjątkowy czas dla rodzin. W najbliższą sobotę (24 sierpnia), w centrum Korona oprócz weekendowych zakupów każda rodzinka będzie miała okazję skorzystać z super zabawy i sprawdzić się w wielu sprawnościowych grach i zabawach. Tematem przewodnim najbliższego wydarzenia z cyklu Godziny dla Rodziny jest spotkanie super rodzinki z super bohaterami! Poza tym, że będzie ono okazją, by osobiście poznać Spidermana, Supermana i Kobietę Kota będzie można także dołączyć do drużyny tych znanych postaci oraz wziąć udział w zabawnych konkurencjach.

Dzięki animatorom z Teatrakcji i ABC Fit na uczestników czeka m.in. tworzenie sieci Spidermana, czy wybór najlepszego super bohatera. Program przewiduje również wspólną zabawę rodziców z dziećmi. Tatusiowie będą mogli np. wziąć udział w castingu na Supermana, a dzieci podczas plastycznej zabawy same staną się super bohaterami. Będzie także okazja stanąć do wyścigu w butach Pippi Langstrumpf, przechytrzyć Batmana w zabawie „Raz, dwa, trzy…Batman patrzy” lub sprawdzić, jaka jest siła podmuchu Sumpermana.

Niecodzienną atrakcją będzie z pewnością możliwość sfotografowania się w specjalnie przygotowanej fotobudce. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli skorzystać tu z zabawnych gadżetów (m.in. kapelusze, kolorowe okulary) i zrobić sobie bezpłatnie wspólne zdjęcie wesołej super rodzinki. Fotografie będą do odebrania na miejscu, od razu po zrobieniu.

Ponadto dzięki zaangażowaniu księgarni Pociąg do Bajeczki i portalu Czas Dzieci.pl na najmłodszych będzie czekało również stanowisko z kolorowankami oraz liczne ciekawe konkursy i quizy z nagrodami. Nie zabraknie także atrakcji uwielbianej przez dzieci, czyli malowania buziek!Cykl Godziny dla Rodziny to całoroczny program rozrywkowy opracowany dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w Centrum Handlowym Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00, przy wejściu Piastowskim do Centrum Korona.Godziny dla rodziny pod hasłem „Super rodzinka” odbędą się w sobotę, 24 sierpnia 2013 r., w Centrum Korona we Wrocławiu w godzinach 12:00-15:00.

Więcej informacji na: www.centrum-korona.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama