O-Games i Klubowe Mistrzostwa Polski

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-08-28 11:34 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Organizatorzy zapewniają wielkie emocje na sprincie w okolicach Stadionu Miejskiego we Wrocławiu oraz nie lada wyzwania na terenach  amku Lubiąż i lasów Obornik Śląskich. Impreza jest skierowana zarówno do amatorów biegania z mapą, jak i profesjonalistów.

Jeżeli jesteś fanem zdrowego i aktywnego wypoczynku - zapisz się do kategorii O-Games - organizatorzy proponują 3 kategorie, dostosowane do Twoich umiejętności: A, B lub C, dodatkowo możesz wziąć udział w kategorii Nordic Walking! Przekonaj się, że bieg na orientację, to dyscyplina właśnie dla Ciebie - na o-games.pl zobacz, że wystarczy tylko 5 kroków, aby orientacja stała się Twoją pasją! W trakcie trwania imprezy będziesz miał możliwość poznać tajniki pracy najlepszych, otrzymasz też fachowe porady trenerów.

Jeżeli posiadasz licencję zawodnika orientacji sportowej - uczestnicz w KMP! Na imprezie nie zabraknie map na najwyższym poziomie kartografii. Organizatorzy nie pozwolą Ci odetchnąć nawet na chwilę - trasy budują Wojciech Dwojak (Sprint), Jacek Morawski (Middle), Kostiantyn Majasow (Sztafety).  Świetną atmosferę zapewnia WKS Śląsk sekcja bno oraz cała polska orientacja!

O-Games jest przedsmakiem  The World Games Wrocław 2017  - bądź gotowy na to wydarzenie!

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI PRZED O-GAMES!
PORADY TRENERÓW I PROFESJONALNYCH BIEGACZY.

01.09.2013 - „Sportowa Wyspa”, Wyspa Piaskowa
07.09.2013 - „Zielony Wrocław” i inauguracja projektu „Znajdź się w lesie”, Lasek Osobowicki

Wszelkie informacje znajdziesz na stronie http://www.o-games.pl/ oraz na fanpageʼu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama