Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (1:1)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2013-09-01 10:44 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Śląsk Wrocław zremisował w Gliwicach z Piastem 1 : 1 w meczu 6. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Było to żywe i zacięte spotkanie. Pierwszą bramkę dla Piasta strzelił Kamil Wilczek w 35. minucie. Wyrównał w 75. minucie Marco Paixao.

W końcówce pierwszej połowy ławkę trenerską musiał opuścić szkoleniowiec wrocławian Stanislav Levy. Za dyskusje z sędzią oglądał resztę spotkania z trybun.

Żółtymi kartkami zostali ukarani Jan Polak, Krzysztof Król (Piast Gliwice) natomiast ze Śląska Tadeusz Socha, Mariusz Pawelec, Dudu Paraiba.

Składy:

Śląsk Wrocław: Rafał Gikiewicz - Tadeusz Socha (58. Krzysztof Ostrowski), Rafał Grodzicki, Mariusz Pawelec, Amir Spahic (87. Jakub Więzik) - Sebino Plaku, Dalibor Stevanovic, Sebastian Mila, Przemysław KaĽmierczak (69. Tomasz Hołota), Dudu Paraiba - Marco Paixao

Piast Gliwice: Dariusz Trela - Adrian Klepczyński, Csaba Horvath, Jan Polak, Krzysztof Król - Bartosz Szeliga (68. Pavol Cicman), Mateusz Matras, Carles Martinez Embuena, Tomasz Podgórski (90+2. Patrick Dytko) - Ruben Jurado, Kamil Wilczek (83. Collins John)