Trzecie zwycięstwo wrocławianek

| Utworzono: 2013-10-19 19:35 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Impel odniósł trzecie zwycięstwo, w trzecim meczu sezonu. Znów nie stracił nawet seta. W Hali Orbita Dolnoślązaczki pokonały Pałac Bydgoszcz 3:0. Pozostałe mecze nie mają więc znaczenia, bo Impel pozostanie liderem ekstraklasy.

Wrocławianki dziś mogły liczyć na wsparcie wielu kibiców. Fani swoim dopingiem mocno wspierali siatkarki. Już od pierwszych piłek meczu gospodynie spisywały się lepiej od rywalek. Imponują wciąż imponują formą. Szybko uzyskały przewagę i wygrały partię. Podobny przebieg miały kolejne sety, choć w drugim przyjezdne przez moment były lepsze. Pałac w końcowym rozgrachunku nie potrafił nawiązać wyrównanej walki. Siła Impelu była ogromna.

Warto docenić dobrą grę lidera, bowiem dziś zespołu nie mogła wspomóc podstawowa środkowa Makare Wilson. Zastąpiła ją, co ciekawe, Katarzyna Mroczkowska. Znów nie zawiodła. Tym razem na MVP spotkania wybrano Maren Brinker.

Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:17).

Impel Wrocław: Maren Brinker, Frauke Dirickx, Joanna Kaczor, Agnieszka Kąkolewska, Katarzyna Mroczkowska, Patrycja Polak - Dorota Medyńska (libero) - Magdalena Gryka, Katarzyna Konieczna, Bogumiła Pyziołek

Pałac Bydgoszcz: Tamara Kaliszuk, Agata Karczmarzewska-Pura, Monika Naczk, Katarzyna Połeć, Jana Sawoczkina, Julia Twardowska - Katarzyna Wysocka (libero) - Marta Biedziak, Kinga Dybek, Paulina Głaz, Zuzanna Pieczka.