Apeiron na scenie Cube

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-10-23 13:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Obiekt został przekształcony w salę widowiskową z hali produkcyjnej. Funkcjonalność obiektu umożliwia zarówno działania edukacyjne, jak i wystawianie dla publiczności widowisk własnych oraz projektów innych artystów. Jest to także wyśmienita przestrzeń dla organizacji wystaw i instalacji.

Już w tę sobotę i niedzielę o godzinie 19 .00 premiera widowiska Apeiron w reżyserii Roberta Wrzoska. Spektakularne, porywające show. Taneczno – akrobatyczna interpretacja czterech żywiołów. Scena CUBE, ul. Legnicka 65, teren dawnej zajezdni tramwajowej, wejście od Wejherowskiej.

Spektakl otwierający działalność CUBE to remake pierwszego autorskiego spektaklu Grupy Akrobatycznej FLYCUBE.

APEIRON – antyczne źródło ruchu i przemian. Jesteśmy częścią przyrody, przez nią stworzeni, w niej funkcjonujemy. Uzależnienie od sił natury jest niepodważalne. Żywioły mają wpływ na każdą minutę naszego życia. Z jednej strony orzeźwiający łyk źródlanej wody, z drugiej niosąca śmierć powódź. Ogień, który daje ciepło, ale także trawi domostwa i lasy. Powietrze, którym oddychamy, świeże i rześkie, a także tornado, pochłaniające wszystko na swojej drodze. Ziemia, która rodzi, żywi, ale jest też miejscem pochówku.  Żywioły pasjonują artystów od wieków.
Spektakl w wykonaniu m.in. Grupy FLYCUBE!

Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie wystawa obrazów wrocławskiej malarki i wykładowcy  Wyższej Szkoły Humanistycznej Beaty Fertały-Harlender.

Informacje o biletach www.flycube.pl lub www.the-cube.pl oraz pod numerem telefonu 516 176 140.

Bilety w kasie Cube ul. Legnicka 65, wejście od Wejherowskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama