Dziennikarze podsumowali rok

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2013-12-27 10:54 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Dziennikarze podsumowali rok  - fot. archiwum prw.pl
fot. archiwum prw.pl

Marcin Rybak z Gazety Wrocławskiej nie miał wątpliwości, że to sprawa, która zdominuje również przyszłoroczną debatę:Zamieszanie wokół OFE wskazał również Andrzej Jóźwik z Telewizji Polskiej:Ustawa przyjęta przez parlament przewiduje, że ponad 50 procent oszczędności zgromadzonych w OFE ma być przekazane do ZUS-u. OFE nie będą mogły inwestować w obligacje Skarbu Państwa, będą mogły natomiast kupować inne papiery wartościowe, między innymi akcje.

Z kolei w stolicy regionu dziennikarze najczęściej mówili o procesie sądowym między prezydentem Rafałem Dutkiewiczem, a jego były współpracownikiem Michałem Janickim.

- Sprawa toczy się wokół braku pomysłów na zapełnienie wybudowanego na Euro 2012 stadionu - mówił w Debacie Dziennikarskiej Radia Wrocław Marcin Rybak z Gazety Wrocławskiej. Tomasz Sikora z Radia Wrocław przyznał, że prezydentowi Wrocławia nie udało się zlikwidować znaku zapytania wokół przyszłości areny na Pilczycach:

Tymczasem władze spółki zarządzającej areną zapewniają, że coraz lepiej wygląda sprzedaż powierzchni biurowych na antenie. Nadal jednak wielką niewiadomą są np. imprezy planowane na przyszły rok na stadionie.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.