Adam Kokoszka zagrał z Mołdawią

| Utworzono: 2014-01-21 08:47 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Jedyną bramkę dla Polski zdobył w 10. minucie Paweł Brożek po podaniu Szymona Pawłowskiego.

Pełne 90. minut zagrał Adam Kokoszka. Obrońca Śląska Wrocław nie zawiódł. Choć trzeba przyznać, że nie miał wiele pracy. Rywale nie tworzyli wielkiego zagrożenia pod bramką Michała Miśkiewicza. Było to drugie spotkanie biało-czerwonych w Abu Dhabi. W pierwszym meczu Polska pokonała Norwegię 3:0.

Kokoszka wkrótce wróci do Wrocławia i dołączy do trenujących od jutra na własnych obiektach piłkarzy Śląska. Wspólnie z drużyną w piątek wyleci na kolejne zgrupowanie do Turcji.

Polska - Mołdawia 1:0 (1:0)

Składy:

Polska: Michał Miśkiewicz - Igor Lewczuk (81; Jakub Wawrzyniak), Wojciech Golla (69; Maciej Wilusz), Adam Kokoszka, Paweł Olkowski - Michał Pazdan, Szymon Pawłowski (62; Karol Linetty), Mateusz Zachara, Dawid Plizga (69; Tomasz Jodłowiec), Łukasz Madej (88; Tomasz Brzyski) - Paweł Brożek (69; Michał Masłowski).

Mołdawia: Ilie Cabanu - Petru Racu, Vaclav Posmac, Stefan Burgiu, Victor Golovatcenco - Vladislav Ivanov (55; Viorel Frunza), Eugeniu Cebotariu, Artur Patras (64; Sergei Gheorghiev), Alexandru Dedov (52; Radu Ginsari), Eugen Sidorenco - Alexandru Antoniuc (52; Alexandru Suvorov).