PIERWSZY WE WROCŁAWIU, LECZ NIE TYLKO DLA WROCŁAWIAN...

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-03-15 08:41 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

16 marca 2014 roku we Wrocławiu będziemy mieli okazję stanąć na starcie pierwszego atestowanego biegu na 10 km, który odbędzie się na wrocławskich Pilczycach.

W sercu Dolnego Śląska odbywało się wiele atestowanych imprez biegowych, włączając w to maratony i półmaratony, lecz nigdy jeszcze nie było atestowanego biegu na 10 km.

Fundacja WROACTIV ma nadzieję, że I Dziesiątka WROACTIV (taką nazwę biegu zaproponowali przyszli uczestnicy), wpisze się na stałe w kalendarz wrocławskich imprez.

Planujemy urozmaicić i uatrakcyjnić imprezę szeregiem pokazów.

Startujemy na esplanadzie Stadionu Wrocław, następnie Aleja Śląska i ul. Królewiecka, na której można się spokojnie rozpędzić, nie martwiąc się, że za chwilę trasa poprowadzi nas w osiedlowe zaułki, gdyż takich niespodzianek nie będzie.

Trasę oceniamy jako szybką i prostą, jeden lekki podbieg do mety przy esplanadzie Stadionu, jest idealny zarówno dla tych, którzy chcą po raz pierwszy pokonać dystans 10 km, jak i dla doświadczonych biegaczy pragnących prześcignąć samych siebie w walce o lepszy czas.

Tradycyjna klasyfikacja OPEN mężczyzn i kobiet (nagradzamy 6 najlepszych nagrodami finansowymi) oraz co 10 lat w kategoriach wiekowych. Niespodzianką będzie dodatkowa klasyfikacja dla pracowników naukowych wyższych uczelni.

Dla każdego uczestnika przewidziana jest nagroda za ukończenie biegu w postaci oryginalnego medalu oraz nietypowy pakiet startowy.

Regulamin imprezy w którym znajdują się wszystkie szczegóły znajduje się na stronie: 10.wroactiv.pl

Zapraszamy do udziału.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama