Fitness Maraton The World Games 2017 już 15 marca w Hali Orbita!

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-02-24 14:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Wymagają od zawodniczek i zawodników żelaznej kondycji, doskonałej koordynacji ruchowej i „tego czegoś”, co przyciąga oczy arbitrów. A wszystko dzieje się szybko, w rytmach energetycznej muzyki. Wrocławianie będą świadkami wielkich emocji i walki o medale m.in. w Hali Orbita już w 2017 roku podczas Światowych Igrzysk Sportowych The World Games. W  jednym z największych tego typu obiektów na Dolnym Śląsku rywalizować będą zawodnicy z wszystkich kontynentów.

A już dzisiaj organizatorzy The World Games 2017 Wrocław i Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan zapraszają  do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. 15 marca w Hali Orbita podczas Fitness Maraton The World Games 2017 wyjątkowy trening personalny poprowadzą dla Was gwiazdy – Anna Lewandowska i Adrianna Palka! To obowiązkowa propozycja dla lubiących aktywność i wspólną zabawę ze znakomitą muzyką w tle. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają matę do ćwiczeń, napój i baton energetyczny… oraz hektolitry potu i pozytywne zmęczenie!

Zajęcia poprowadzą:

Anna Lewandowska – trenerka personalna, autorka bloga hpba.pl, na którym prezentuje  przepisy, podpowiedzi jak zdrowo się odżywiać i żyć, jak trenować i gdzie szukać motywacji. Mistrzyni Świata w karate.

Adrianna Palka – trenerka personalna, specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym.  Instruktorka m.in. gimnastyki sportowej, pływania i narciarstwa. Medalistka polskich i europejskich zawodów w  biegach przełajowych. Nie wyobraża sobie życia bez
aktywności fizycznej.

W programie również trening ZUMBY przygotowany przez instruktorów fitness WCT Spartan.

Program imprezy
10.30 – 11.50 odbiór pakietów startowych
Oficjalne rozpoczęcie imprezy
12.00 – 12.50 ZUMBA, prowadzenie: instruktorzy fitness WCT Spartan
12.50 – 13.00 przerwa
13.00 – 14.20 Trening personalny, prowadzenie: Anna Lewandowska i Adrianna Palka 14.20 – 14.35 zakończenie wydarzenie, wspólne zdjęcie
WAŻNE INFORMACJE
1. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pow. 15-go roku życia (pod warunkiem posiadania pisemnej zgody od rodziców lub opiekunów prawnych).
2. Udział w wydarzeniu ma charakter odpłatny. W cenie 30 zł Uczestnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim:
- matę do ćwiczeń
- napój
- baton energetyczny
3. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny  dostępny tutaj: https://formularz.wroclaw.pl/fitness-maraton/ Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły wydarzenia na http://www.wroclaw.pl/fitness-maraton

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama