I Ty możesz zostać maratończykiem

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-03-11 10:51 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

mat. prasowe

Jego celem jest przygotowanie osób do startów – w 2. Nocnym Wrocław Półmaratonie oraz 32. Wrocław Maratonie. Pierwsze spotkanie drużyny ITMZM w niedzielę, 23 marca, o godz. 9.00 na Stadionie Olimpijskim.

- Program okazał się sporym sukcesem. W ciągu pięciu lat wychowaliśmy blisko 1000 maratończyków. Teraz zapraszamy kolejnych chętnych, którzy marzą o tym, aby przebiec półmaraton i maraton we Wrocławiu – mówi Jerzy Witkowski, odpowiedzialny za program.

Pierwszy trening grupy zaplanowano na 23 marca. Zbiórka o godz. 9.00 na pergoli Stadionu Olimpijskiego. Cykl treningowy obejmuje przygotowania do półmaratonu i maratonu. Uczestnicy pod okiem doświadczonych trenerów biegów długich będą uczyć się technik biegania, a także pracować nad wytrzymałością oraz kondycją. Poznają także smak sportowej rywalizacji podczas kontrolnych biegów oraz masowych imprez biegowych.

Organizatorem programu „I Ty możesz zostać maratończykiem” jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, zaś partnerem – Fortum.

Więcej informacji można znaleźć na www.itmzm.wroclawmaraton.pl

Czas trwania programu
od 23 marca do 14 września 2014 r.

Miejsce zbiórek
Stadion Olimpijski (pergola)

Spotkania
marzec – raz w tygodniu, niedziela, godz. 9.00
kwiecień-wrzesień – dwa razy w tygodniu, niedziela, godz. 9.00; wtorek, godz. 18.00

Warunki uczestnictwa w programie
Warunkiem zapisania się do programu jest wypełnienie i dostarczenie organizatorom formularza zgłoszeniowego oraz ankiety uczestnika.

Zapisy
Zgłoszenia do programu przyjmowane są:
- w siedzibie organizatora – MCS Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski), w biurze Działu Sportu Dzieci i Młodzieży, w godz. 7.00-15.00, wejście B, pokój nr 35 i 55,
- drogą elektroniczną za pośrednictwem adresów: jerzy.witkowski@mcs.wroc.pl, pawel.szwed@mcs.wroc.pl,
- przed pierwszym treningiem, w godz. 8.00-9.00 u koordynatora programu – Pawła Szweda.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama